Mf 188'lik için z jantlı ince 12-36mı yoksa 15-30mu ? hangisini önerirsiniz?

arkadaşlar arada kaldım.
bende z jantlı 15-30 lastik var ve gayet memnunum çifte, kombi kürümde, kazayağında, çizelde sıkıntı yok yalnız az biraz patates işimde var.
aşağı yukarı 3-5 günde biter. ince z jant 13,6-12-36 ile değiştirsem ve de devamlı kullansam nasıl olur. kalın lastiğimi ararmıyım? bu konuda deneyimleri bilgileri olan arkadaşlarıma başvuruyorum.

arkadaşlar arada kaldım.
bende z jantlı 15-30 lastik var ve gayet memnunum çifte, kombi kürümde, kazayağında, çizelde sıkıntı yok yalnız az biraz patates işimde var.
aşağı yukarı 3-5 günde biter. ince z jant 13,6-12-36 ile değiştirsem ve de devamlı kullansam nasıl olur. kalın lastiğimi ararmıyım? bu konuda deneyimleri bilgileri olan arkadaşlarıma başvuruyorum.
Aynı durum ben de de var lastiği değiştirdiniz mi değiştirdiyseniz memnunmusunuz

arkadaşlar arada kaldım.
Slm mf 185 ve 188 lerin ideal janti 16.9 14-34 döküm z jant tabiri kullandigimiz jantlar 13.6 12-36 janlar ebat olarak 34 janta gore dairesel capta kucuk jant traktorun arkasi dusuk gibi duruyor 38 jant yuksek gelir yeni tip lastik lerden 34 jantin incelerini takarsan bnce dengeli olur diye dusunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: 18810