fiat 70 66 vs massey 285

Devrin galericisi işte ne olacak. 1.dakika sonrasına dikkat edilirse, mf üzerindeki usta şoför virajı güzelce alıyor, sonra fren kilidini çözüyor ve sonunda dahice bir hamle ile sağ frene basıp, sol tekerle fiata kafa tutmayı akıl ediyor.

Bravo, büyüksün fiat!

Not : Hala fiatı satamadıysanız, üzülmeyin siz üzerinize düşeni yaptınız. :)

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Yigidi oldurun hakkini yemeyin yok onu yapti yok bunu yapti yerdeki lastik izleri herseyi anlatiyor ayrica piyasa konusundada herkez bilir fiatin mf den cok cabuk satilip cok para edecegini heleki 66 seri bir fiat. Cok kisi taniyorum masseyi verip fiat alan fiat verip massey alan cok nadir vede pisman

cekisme ile traktor gucu belirlenemez halatin takildigi yer uzerindeki pilot agirligi lastik basinci depo doluluk orani hepsi birer etkendir ayni model ayni seri traktoru baglayin birnirine ikiside aynimi asilacak hic yerlerinden kimildamadan cekismeleri lazim boyle birsey mumkunmu?Baglayin gezer saman patozunu girin bi tarlaya kim daha cok depraj yapiyo bi bakin bakalim...

Şu dünyada ilk kez iki traktörü arka arkaya bağlayıp sonrada çekiştiren ve bu hastalığı salgına çevireni işidciler götürsün.

Hangi sivri zekalının icadı ise resmen çiftçiler arasında fitneye sebep oluyor.

Şu dünyada ilk kez iki traktörü arka arkaya bağlayıp sonrada çekiştiren ve bu hastalığı salgına çevireni işidciler götürsün.

Hangi sivri zekalının icadı ise resmen çiftçiler arasında fitneye sebep oluyor.

bunu çok önceleri pirelli takviminde fotğraf olarak görmüştüm, 2 tane 265 bağlanmış ve birinin lastikleri eski tuhaf desenli pirelliydi. Yani 90 lı yılların başı gibi tarih.

70-66 da kullaniyorum 285 te ikiside yerine gore iyi 70-66 nin arkasi ağir iyi cekiyo vede agir devirli ayni sekilde mf agir devirli ve arkasi agir olsa 70-66 nallari toplar.21 li aysan(kultivator) u 285 yerine gore 1 tavsana kadar cekiyo ama 70 66 da gazi kokle gene 285 e yetisemez...
Diyceksinizki motor yolda degil tarlada lazim mf yolda 70 66 yi geciyo 70 66 gitmiyo yolda :)

Son düzenleme:
70-66 da kullaniyorum 285 te ikiside yerine gore iyi 70-66 nin arkasi ağir iyi cekiyo vede agir devirli ayni sekilde mf agir devirli ve arkasi agir olsa 70-66 nallari toplar.21 li aysan(kultivator) u 285 yerine gore 1 tavsana kadar cekiyo ama 70 66 da gazi kokle gene 285 e yetisemez...
Diyceksinizki motor yolda degil tarlada lazim mf yolda 70 66 yi geciyo 70 66 gitmiyo yolda :)
Sertaç, Fiat 640'la seri1 de 70-56dt tekçekerde seri1, dağ bayır farketmez, düz arazide seri2'de çekiyorum 21 ayak Doğsan kültivatör.. iş derinliği yaklaşık 12-15cm arası. Bizim komşu 23 ayak aysan çekiyor 8073 Steyr ile. MF 265 yada 285 çekemez demiyorum çeker bence.