Tınaz ćift dingil fiyatı?

04.12.2007
5,976
7,760
46
lüleburgaz

Arkadaşlar ihtiyaç kredisi çekip bir römork almak istiyorum acayip gaza geldim 12 tonluk çift dingil Tandem..13250 tl diyor türkiyede hiçbir bayi bu ürüne bu fiyatı veremez diyor.sizleriñ yorumu nedir?

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Arkadaşlar ihtiyaç kredisi çekip bir römork almak istiyorum acayip gaza geldim 12 tonluk çift dingil Tandem..13250 tl diyor türkiyede hiçbir bayi bu ürüne bu fiyatı veremez diyor.sizleriñ yorumu nedir?
Bence de fiyat uygun gibi İskender abi. Bence Diğer markalar benzer römorku kaça veriyor araştır al derim. Fiyatı hakikaten cazip geldi bana.

Valla abi 12 ton koymayı planlıyorsan lastikler dubleks ve makaslar 20 tane olsun. Bizde tandem tip hiç yok hepsi 4 tekerlekli. 1996 model tınazda var bizde yine harmanlı 5 ton yazıyo 7.5 ton buğday alıyor. Bugune kadar 2 kere jant kopardı birde yeniyken piston hortumunu iyi preslememişlerdi o çıkmıştı başka bişey olmadı. Lastikler önemli yüklemede tırnak araları açık olmasın yüklüyken ayçiçek sapı yada taş giriyor.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Bunun aynısı 3 ilaveli

Resimler ve ekler

• 0_138779862436.JPG
    0_138779862436.JPG
    10.3 KB · Görüntüleme: 2,027
  • Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Abi fiyat uygunda. Sen üstünde yazdığı gibi 6 tonluk römork alıyorsun. 12 ton alıp almaması önemli değil. 12 tonluk römork niye üretiyorlar o zaman. Birde o yönden bakmak lazım. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi [MENTION=49570]EROL AKGÜN[/MENTION] verecektir. Daha yeni Gürşah römork aldı. Bir sürü firma ile de görüştü....

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Erol abi yoğunluktan siteye mesaj yazamıyormuş. Az önce beni aradı. Velimeşe' de birisinde Bülent Tarım' ın 8 Tonluk tek dingil az kullanılmış bir römorku varmış. Kendisi görmüş çok temiz diyor.Sahibi büyük Gürşah almış. O yüzden satıyormuş. 11.000 TL istiyormuş. İsterse onu alırız İskender' e dedi. Eğer düşünürsen abi, Erol abinin numarasını özelden vereyim görüş detayları öğren.

Abi tınaz hiç kullanmadım görmedimde ama bakınca benim dikkatimi çekmedi pek yani önermem. Sitesine girdim baktım Fotoğraflara felan 12 ton seçeneğini görmedim ayrıca bu kadar büyük bir römork alıyorsun ama hiç bir özellik yok yani şimdi çoğu römorkta fren sistemi vs vs var iken bunda birşey göremedim şahsen ben alacak olsan bu boyutta bir römork bu römorku düşünmem ama fiyatı çok uygun. Diğer römork firmalarına felan bak neden böyle dediğimi anlarsın abi.