2007 model tt 50

Selam New Holland cı arkadaşlar beni massey ford ve hattatcılar tanır.

siz değerli kullanıcılara bir sorum var
2007 model tt 50 traktör var 2000 saatte bunu almayı düşünüyoruz. traktör hafif işler yapacak çapa ağırlıklı olarak yolda kullanılacak
bunun hakkında kaç modeli iyidir. tutulanı varmı yokmu neye dikkat etmeliyiz.
şimdiden teşekkürler.
ikinci traktör olarak.

2006 TT50 miz var.Gözüm kapalı tavsiye ederim.Yakıtı çok ölçülü tüketen cürmüne göre çok büyük işler çıkaran süper bir traktördür.
İkinci,yardımcı traktör olarak tavsiye edilebilecekler listesinin en üst sırasına yazarım.Hatta bütçe uygunsa kesinlikle başka traktör bakmayın derim.

2006 TT50 miz var.Gözüm kapalı tavsiye ederim.Yakıtı çok ölçülü tüketen cürmüne göre çok büyük işler çıkaran süper bir traktördür.
İkinci,yardımcı traktör olarak tavsiye edilebilecekler listesinin en üst sırasına yazarım.Hatta bütçe uygunsa kesinlikle başka traktör bakmayın derim.

arkasaşım bunların tutulan modeli falan oluyordu yandan vites ortadan vites fiyat olarak alacağom traktör 23000 civarı daha pazarlık yapmadım bu paraya değermi

2007ler zaten ortadan vitesli değil mi onların yandan viteslisi yok diye biliyorum
turbo intercooler yoktur ve deposu gövdede ve küçüktür
depo 2008 de sol basamak altına almışlar daha sonrada şu anki yeri olan sol basamağın altına yerleştirilmiş
bu traktörlerin şöylesi tutulur bu modeller iyidir gibi birşey duymadım ama 54clerdeki debriyajın takılı kalma sorunu bu modellerde de var, çözümü basit ama daha yüksek modelli yandan vitesli turbointercooler olan modeller tercih ederseniz satarkende kolaylık olur bence

Ben TT 50 kullanıcısı olarak tavsiye ederim hele hele yardımci olarak ayak işleri için alacaksan turbointercoole gerek yok.. Butcen varsa tabiki turbo intercooler lı al ama butcen yoksa TURBOİNTERCOOLER olmasa da olur sonuçta ayak işlerinde kullanacaksin... Bunların yandan vitesleri tutuluyor yandan vites ise 2008 in bir kısmında ve daha yüksek modellerde var... Ben 2009 sıfır almistim 1400 saat felan kullandim 1 ay önce sattim 2014var bir tanede yeni olan da turbo olduğu için çekişi daha güzel ama ayak işlerine 2009 larda yeter...