T6.160 AC Yuvaya Geldi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selamün Aleyküm herkese hayırlı akşamlar abilerim kardeşlerim, heyecandan ne yazayım onuda pek bilemiyorum ama.

Sabahın köründe 1 Ay sonra teslim ederiz diye söz kesen bayiden telefon gelince korkudan, Israrla aramalarına rağmen açmadım, TL-A serisinde ki olaya döndü kesin zam geldi bayi yansıtmadım ama zarar ediyorum, kar vereyim vazgeç diyecek diye kendi kendi kendimi köyü dört döndüm, sonra dayanamadım bayiyi aradım, titrek sesle ıııı abi beni aramışınız diye kekeleyip kükeledikten sonra, arabamız ilçede senin TL-A getirip bi bakalım hemde bi çayımızı iç dedi.
Ben vazgeçmem için arayacaklar diye bekliyorum ya unuttum servisin gelip traktöre baktığını hemen abi ne demek diye koştura koştura atladık ilçeye Traktörü arabaya yükledik, yolun yarısında jeton düştü, lan abi bu traktöre servis baktıydı yine niye istiyorlar diye sorunca gülerek pazarlık bozacaklar heralde dedi. O 30 Km yol'da bi camdan gelen rüzgarı içime çekiyorum bi sigaradan dertler derya oldu, dokuz doğura doğura gittik bayiye.

Sonra kapıda Ön PTO'lu T6.yı görünce acaba mı diye sorarken kendimi bayinin içinde buldum girer girmez;

Gel kardeşim gel al götür şunu gelen giden biniyor sonra çizecekler tuşları solacak yenisi getirteceksin ( Teşhirde ki üründe çizik ve panelde ki tuşların silinik olmasından dolayı hemen teslim almamıştım ) der demez çocuk gibi sevindik. Attık yavru ceylanı yuvasına götürdük.

Her ne kadar bayidekilerin gazı ile yemek ve tatlı ısmarlamaktan, Kullanma olayını pek çözemesekte onuda çözecez allahın izni ile mevlam herkese en iyilerini laik görsün herkesin gönlünden geçeni gerçekleştirmeyi nasip etsin.

Evet kuyruğu yamuk Saat 4'ten beri kimine mangal kimine tatlı almaktan cüzdanı sıfırladık :)

hayırlı olsun sorması ayıp alışveriş te aldı verdi nasıl oldu

Son Pazarlık ile 260.000 TL bitti 40.000 TL borç kaldı. Ama şuan kuyruk doğrultma çabaları ile + olarak 261,000 ile 262,000 arasında gidip geliyor :)

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.
Kuyruğu forumda düzeltmek çok kolay.
Şöyle bir tepsi baklava resmi yanında ise çay olursa kuyruk ok gibi olur. ;)

Allah razı olsun abi :)
Kayseri ağzı felan yapmıyorum yolun düşerse misafir edip bi mantı yiyebilirz abi tatlı ile çay ile geçiştirmeyiz :)

Selamün Aleyküm herkese hayırlı akşamlar abilerim kardeşlerim, heyecandan ne yazayım onuda pek bilemiyorum ama.

Sabahın köründe 1 Ay sonra teslim ederiz diye söz kesen bayiden telefon gelince korkudan, Israrla aramalarına rağmen açmadım, TL-A serisinde ki olaya döndü kesin zam geldi bayi yansıtmadım ama zarar ediyorum, kar vereyim vazgeç diyecek diye kendi kendi kendimi köyü dört döndüm, sonra dayanamadım bayiyi aradım, titrek sesle ıııı abi beni aramışınız diye kekeleyip kükeledikten sonra, arabamız ilçede senin TL-A getirip bi bakalım hemde bi çayımızı iç dedi.
Ben vazgeçmem için arayacaklar diye bekliyorum ya unuttum servisin gelip traktöre baktığını hemen abi ne demek diye koştura koştura atladık ilçeye Traktörü arabaya yükledik, yolun yarısında jeton düştü, lan abi bu traktöre servis baktıydı yine niye istiyorlar diye sorunca gülerek pazarlık bozacaklar heralde dedi. O 30 Km yol'da bi camdan gelen rüzgarı içime çekiyorum bi sigaradan dertler derya oldu, dokuz doğura doğura gittik bayiye.

Sonra kapıda Ön PTO'lu T6.yı görünce acaba mı diye sorarken kendimi bayinin içinde buldum girer girmez;

Gel kardeşim gel al götür şunu gelen giden biniyor sonra çizecekler tuşları solacak yenisi getirteceksin ( Teşhirde ki üründe çizik ve panelde ki tuşların silinik olmasından dolayı hemen teslim almamıştım ) der demez çocuk gibi sevindik. Attık yavru ceylanı yuvasına götürdük.

Her ne kadar bayidekilerin gazı ile yemek ve tatlı ısmarlamaktan, Kullanma olayını pek çözemesekte onuda çözecez allahın izni ile mevlam herkese en iyilerini laik görsün herkesin gönlünden geçeni gerçekleştirmeyi nasip etsin.

Evet kuyruğu yamuk Saat 4'ten beri kimine mangal kimine tatlı almaktan cüzdanı sıfırladık :)

Allah hayırlı uğurlu etsin kardeşim.nasıl bir heyecan olduğunu bizlere de hissettirdin.Bereketli, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah

Hayırlı olsun kendimiz almış kadar sevindik allah kaza bela vermesin ağzınızin tadi bozulmasın

Allah razı olsun abi allah herkesin gönlüne göre versin.

Hayirli olsun Allah hayirlisindan bol kazanca vesile kılsın
Su panelin türkçe programini niye yapmiyorlar anlamiyorum adamlar fabrika actikları ülkeyi bile umursamıyorlar

Allah razı olsun
Babam o panele küfürlü çok güzel bi yorum yaptıda burda söylenmez :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Allah razı olsun teşekkür ederim kardeşim.

Allah hayırlı uğurlu etsin kardeşim.nasıl bir heyecan olduğunu bizlere de hissettirdin.Bereketli, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah

Allah razı olsun güzel dileklerin için abi

Hay maşallah.Hayırlı olsun.Güle Güle kullanın.Türkiye nin beygir ortalaması sürekli yükseliyor bu makine ekipmanı komple yeniletir.

• Beğen
Tepkiler: Extreme

Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın.
Çaylar benden olsun.

Resimler ve ekler

• 12366459_609613859189627_1137916860687806508_n.jpg
    12366459_609613859189627_1137916860687806508_n.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 296
Hayırlı olsun türkiyeye verilen t6lardan farklı bu.ilginç .. Güle güle kullanın.harmandan falan mı aldınız türk traktör bu modelden satmıyor çünkü

Allah razı olsun abi, türk traktör'den aldım, bayide incelediğim teşhir ile farklı olduğu görünce bende bozuldum bu ne abi şunlar teşhirde yok bunda var diye ana distribütör adana seyhan'dan bir çiftçiye özel olarak avrupa donanımlı getirtmiş adam kaporayı yakıp sonradan masseye dönmüş inanmadım eski new holland bayisi ile iletişime geçtim doğruluk payı var özel müşterileri avrupa donanım getirme olanağı var ses çıkarma al dedi onun sözüne aldık kötümü ettik yoksa abi

Öpülmüşün deme kurban olayım sabah yaşadığım stresin üzerine çok ağır olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...