4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ 2016...!

Cevap: 4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ 2

Buluşmanın başından sonuna kadar emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler, mükemmel bi program olmuş.
Çok istememe rağmen buluşmaya katılamadım ama sağ olsun Erkan her anı resmetmiş.
Biz de resimlere bakarak avutuyoruz kendimizi.

Cevap: 4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ 2

Ben resimde yeni rakıları görünce tam buluşma olmuş dedim. Galiba size Tekirdağ rakısı verdiler.

Tabuları yıktık :D Milli İçecek 'Çay'

Programı yanlış yorumlama sonucu Sanayi ye gitmeseydik çaysızlık krizine yakalanacaktık :) [MENTION=18947]bartu[/MENTION] [MENTION=9017]cem[/MENTION] ispir

:) Tadı damakta kalan bir buluşma daha sonlandı. Darısı diğer buluşmaların başına. Erkan eline koluna sağlık.

Hayrabol tatlısı için irtem teşekkür ederiz .çok tatlı.

Resimler ve ekler

• 20160208_154911.jpg
    20160208_154911.jpg
    675.3 KB · Görüntüleme: 88

Köftesini yedik, ısmarlayanların kesesine bereket. Tatlıyı yemedik.
Evde pişircez; tarif alalım.:D Sağolsun İrtem Hediye torbasına bir paket koymuş

abi lokantada da bir ayrabol tatlisi servisi vardi ama biz sanirim o ara sigaraya ciktik, sonra da lokantadan zengin kalkisi oldu. hayal meyal uzeri tahinli cevizli bir tatli gordugumu hatirliyorum ama tadini bilmiyorum. :) sanayide cekiclenen jantin sesi de henuz kulaklarimdan gitmemis olabilir :)

abi lokantada da bir ayrabol tatlisi servisi vardi ama biz sanirim o ara sigaraya ciktik, sonra da lokantadan zengin kalkisi oldu. hayal meyal uzeri tahinli cevizli bir tatli gordugumu hatirliyorum ama tadini bilmiyorum. :) sanayide cekiclenen jantin sesi de henuz kulaklarimdan gitmemis olabilir :)

Bence de öyle oldu sanki, neyse yemiş kadar olduk. Sanayide 2 çay içene kadar remorkun lastiklerini değiştirdiler.

Cevap: 4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ

Oo süper bir dahaki ay Eskişehir e mi gidiyoruz yani? :) her ay bir şehire gitmeye alıştırdı trakkulüp bizi

Cem Hoca Konya Ilgın da yapalım dedi, kaplıca da varmış. Büyük ihtimal Ilgın olacak,
Eskişehir de olur, uzaktan gelip yorgun olanlara konaklama için bir dairem var, kültür park ve yeni stada sadece 5 dk, Ziraat fakiltesine 10 dk. Geçitkuşağı Araştırma Enstitüsüne 2 km mesafede. Bilim merkezine 2 dk mesafede.

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Cevap: 4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ

Cem Hoca Konya Ilgın da yapalım dedi, kaplıca da varmış. Büyük ihtimal Ilgın olacak,
Eskişehir de olur, uzaktan gelip yorgun olanlara konaklama için bir dairem var, kültür park ve yeni stada sadece 5 dk, Ziraat fakiltesine 10 dk. Geçitkuşağı Araştırma Enstitüsüne 2 km mesafede. Bilim merkezine 2 dk mesafede.
Nail abi emlakçı ilanı gibi olmuş mesajın :) kaplıca olayı güzel olur , seneye inşallah eskişehir olur :) yeterki gönüller bir olsun

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Cevap: 4.GELENEKSEL TRAKKULÜP TRAKYA BULUŞMASI - İRTEM TARIM / HAYRABOLU / TEKİRDAĞ .

Admin artık memleketinde, admine yakışır bir Eskişehir buluşması düzenleyeceğine inanıyoruz.

Katılıyorum Şaban hocam birde genel merkezde yapalım Trakkulubün doğduğu topraklarda... [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION]

Oo süper bir dahaki ay Eskişehir e mi gidiyoruz yani? :) her ay bir şehire gitmeye alıştırdı trakkulüp bizi

Ufuk hocam bekliyoruz sizi ve diğer üyelerimizi.. :)

Meskişehirli arkadaşlar,

Nazar etmeyin ne olur, çalışın sizin de olur..

Bölgesel buluşma rekoru an itibari ile Trakyadadır. [emoji41]