kubota m9540 traktorumuz geldi hayırlısı ile

Hayirli olsun bende 100 ile130 hp arasi bir traktor dusunuyoru zetor ile kubato arasinda karar veremedim benimgozlemlerime gore kubota birazdaha narinyapili zetor agir ve guclu bidurusu var 500 donum arazi isleyecek zorlanacak kubota dayana bilirmi bilmem sizler kubota kullanicilari olarak ne dusunursunuz

Dikkatimi çekti şu an satılan bütün modeller 2015 yılı ise, ki öyledir. Bayiler M9540a 116.250TL istediklerine göre demek ki bu motorun bayiye gelişi, 90TLden aşağı ben bunu anladım ki Japon yeni de ne zamandır yerinde sayıyor...

100hp de Traktör başına 25.000-35.000TL para gibi bir marjlarının olduğunu hesap edebiliriz... Demek ki [MENTION=25140]Ali SARAÇ[/MENTION] her zaman haklıymış...

Dun yoldan gecerken Askale Luleburgaz subesine ugradik. Orda fiyatlar hepten ucuk. Kabinli klimali M7040 98000tl fiyat soyluyorlar. M9040 120000tl nin uzerinde bir fiyat soylediler. O zaman dediginiz dogru bunlar traktorleri cok ucuza aliyorlar. İnsafsizliga bak ya nerden baksaniz %30 kar var. Takasa alinan traktordende ayriyetten para kazaniyorlar, bunlarin isi kebap o zaman.

Dikkatimi çekti şu an satılan bütün modeller 2015 yılı ise, ki öyledir. Bayiler M9540a 116.250TL istediklerine göre demek ki bu motorun bayiye gelişi, 90TLden aşağı ben bunu anladım ki Japon yeni de ne zamandır yerinde sayıyor...

100hp de Traktör başına 25.000-35.000TL para gibi bir marjlarının olduğunu hesap edebiliriz... Demek ki [MENTION=25140]Ali SARAÇ[/MENTION] her zaman haklıymış...
abi ben her zaman diyorum alet olsun traktör olsun çok yüksek karları var.çoğu zaman forumdakiler inanmak istemiyor ama gerçek malesef böyle.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
eyw saolasınız arkadaşlar hepinizde ewt bayi karları yüksek ben aldıgımda bu traktor 109 bin kusur lira liste fiyatı vardı şimdi ise 116250 liramı ne liste fiyatı. %20 kar payı var sanırım liste fiyatında tabi 5 10 pazarlık yapıyolar kişisine gore gerisi cepte. turk markaları fazla pazarlıkta yapmıyolar halkı somuruyolar sonra ise satayım dedinmi bayi dibten fiyat veriyo cunku sıfırının onlara gelişi düşük.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
Hayirli olsun bende 100 ile130 hp arasi bir traktor dusunuyoru zetor ile kubato arasinda karar veremedim benimgozlemlerime gore kubota birazdaha narinyapili zetor agir ve guclu bidurusu var 500 donum arazi isleyecek zorlanacak kubota dayana bilirmi bilmem sizler kubota kullanicilari olarak ne dusunursunuz

sağolasın kubotayı yeni aldım fakat ben begendim saglamlık bakımından güzel bi makinaya benziyor ama sitemizde daha çok bilgisi olan arkadaşlar var kubota herkezin dedigi gibi kendini üzmeyen yıpratmayan bi yapısı var bence. zetor hakkında umut ozkan abi kullanıyor ve diger markalardan daha güclü oldugunu soyluyor ikisininde yenisine bak derim hangisi içine sinerse onu al bence. snn işledigin arazinin fazlasını işler 2 motorda.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kabinde büyük olsa keşke. kubotaların en büyük eksiği bence kabinlerinin çok ufak olması başkada şet yok. 95 bine bedava sayılır. Bayi muhabbetine gelince 2015 çokcanlar balya makinası 47 bin sıfırını arkadaşa aldık fatura istedik 36 binden kesmek istedi salak 36 ya aldığını kendisini ele verdi, pazarlıkdada abi yemin ederim 2500 tl karım var diyerek yemin etti.