Yeni Gaspardo Lelio Pulluğumuz ..

Hayirli olsun.Bursa fuarinda gormustum gayet guzel pulluk.Bende kuhn markasini begeniyorum

kuhn elbet çok daha güzel .. kuhn bunu havada karada dinlene dinlene yer .. bayiisi çok tanıdık olmasına rağmen takas sebebiyle alamadık malesef kuhn'da .. ancak lemkeni incelemenizi öneririm lemken çok daha güzel .. türkiye distribitörü çok paragöz değil çok uygun fiyatla satıryor .. artuklar bi araştırın çok temiz düzgün insanlar lemkenin distirübitörleri

Lekmen tabiki daha iyi ama cok yaygin degil.Eskisehirde kuhn satan yer var.lekmen sanki sikinti yaratir gibi.sizin aldiginiz pulluk markasininda agi oturmus durumda.ekim makinalri olsun mikser ve alabora olsun.birazda yaygin olmasindan dolayi kuhn dedim.Bu arada size o kulak kivrimlari gereksiz diyenler halt etmisler.

• Beğen
Tepkiler: Ali SARAÇ
Lekmen tabiki daha iyi ama cok yaygin degil.Eskisehirde kuhn satan yer var.lekmen sanki sikinti yaratir gibi.sizin aldiginiz pulluk markasininda agi oturmus durumda.ekim makinalri olsun mikser ve alabora olsun.birazda yaygin olmasindan dolayi kuhn dedim.Bu arada size o kulak kivrimlari gereksiz diyenler halt etmisler.

bayii ağı konusunda elbette gaspardo önde.. kuhn'da fena değil kuhn marka rotovatörüm var .. kuhn'un tek handikapı parçaları acayip pahalı .. gücüm yetse tüm ekipmanlarımı mısır mibzerinden bugday mibzerine pulluguna osuna bsuna kuhn yaparım ama yarım milyon lira yetmez o işe :)

Ali hayırlı olsun.No ,inç ayarı nasıl yapılıyor ki.?

saüol abi kulakların üzerinde civatalar var 35-40-45 gibi ordan açısını değiştiriyorsun o şekilde yapılıyor .. şu an 14 inçe ayarlı sanırım ..

sağolun .. allah razı olsun ..

sen akıllanmazsın :)
hayırlı olsun :)

inanmam :)

Hayırlı olsun, detaylı kıyaslama bekliyoruz.

sağol mustafa . nisan ayı öncesi inşallah kıyaslama yapabilrim şu an ölü szeon ..

Hayırlı uğurlu olsun Ali
Boyna demire veriyorsun paraları :)
sağol izzet abi :) napalım abi benimde hobim çiftçilik en güzelini kullanmak istiyorum .. maddi açıdan zorlasada .. yapılacaksa böyle yapılmalı ..

Hayırlı olsun sonunda toprak tutmayan aynalarına toprak yapışıp kalmayan pulluk gördük :D

sağol barış daha bilmiyoz toprak tutup tutmadığını :) inşallah dediğin gibidir :)

Kapindaki en guzeli.Bosver aldigin pullukta yerli markalara 5 basar.gule gule kullanmak nasip etsin

eywallah abi haklısın .. allah yokluğunu göstermesin ..

Hayırlı olsun
Tarla paylaşımlarını bekliyoruz..

sağolun allah razı olsun ..

:D Tabiki en iyisini kullanacaksın abi ;) Merak etme ümikler içinde bende en iyisini verecem sana. :D Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok merak ediyorum bizim topraklarda da avrupadaki gibi iş çıkaracak mı? O yerlilere işlemesini göstereceksin :D

Hayırlı olsun kardeşim
İmrendim biraz

sağolasın abi .. allah daha iyilerini nasip etsin sana inşallah..

Hayırlı olsun, inşallah gelecekte daha iyilerine sahip olursunuz güle güle kullanın.

sağolun cümlemize inşallah ..

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın..

allah razı olsun ..

:D Tabiki en iyisini kullanacaksın abi ;) Merak etme ümikler içinde bende en iyisini verecem sana. :D Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok merak ediyorum bizim topraklarda da avrupadaki gibi iş çıkaracak mı? O yerlilere işlemesini göstereceksin :D

eywallah doğan .. valla forumdan biri bişey aldı mı tanısamda tanımasamda arkadaşım şunu almış diye bahsediyorum .. türk çiftçisi en iyisini hakediyor , ben buna inanıyorum .. bizim topraklarda aynı işi çıkaracağına eminim onda sıkıntı yok sadece kafama takılan traktör beygir güçleri .. avrupanın 14 inçinde olan kavis ile türk 14 inc pullugun kavisi aynı değil dolayısıyla bu traktörü zorlıyacaktır .. ben kendi adıma benim tarla toprağında sıkıntı yaşamam amma velakin .. sizin oralarda benim traktrör 5 14 inc çekiyor diyen arkadaşlara sıkıntı yaratabiliri kulaklarda bi hayli kavis var bu ağır toprakta motoru tutar ..

• Beğen
Tepkiler: doganbey1