100.000 tl çiftçiye sifir faizli kredi ziraat bankası aracılıgıyla ilgili konu

iyi akşamlar,forum sakinleri şuan da bir kaç yerde duydum okudum acaba bir bilgisi olan var mi?100 bin tl sıfır faizlii kredi ziraat bankası aracılıgıyla veriliyormuş izlenecek yol gerekli şartlar veya kullanan varsa bilgilendirirse bizi çok iyi olcak şimdiden tesekür ederim dostlar;şayet böyle bir kredi imkanı varsa çok faydası olur bilinçli br kullanım sonrası

iyi akşamlar,forum sakinleri şuan da bir kaç yerde duydum okudum acaba bir bilgisi olan var mi?100 bin tl sıfır faizlii kredi ziraat bankası aracılıgıyla veriliyormuş izlenecek yol gerekli şartlar veya kullanan varsa bilgilendirirse bizi çok iyi olcak şimdiden tesekür ederim dostlar;şayet böyle bir kredi imkanı varsa çok faydası olur bilinçli br kullanım sonrası

Arkadaşım Kafanı Karıştırmak Gibi Olmasın ama Ben 3 GÜN Önce Ziraat banakasına gittim kredi işiyle ilgilen memurla konuştum cokta iyi yardımcı oldu bizde bu yıl kredi cekicez ziraattan ben araştırıyorum gebe düve kredisi sagmal inek kredisi 100.000 tl tarımsal kredi diye bende duydum gittim konuştum memurla bana dediki (faizSİZ ) kredi diye bir şey yok arkadaşım dedi ziraatın bütün kredilerinde faiz var dedi tabi biz şaşırmadık ama yanımızdaki kredi cekmek icin gerekli evraklardan bazıları eksikti o gün tam halledemedik kredi işini önümüzdeki hafta eksik evrakları alıp tekrar gidicem kredi bölümüne başvurdugum zaman tekrar sana burdan elimden geldigince ayrıntılı bilgi vermeye calışacagım + Senin verdigin linkteki yazıyı okudum o fazisiz krediden yararlanmak icin böyle yazıyor bak : KOSGEB tarafından sağlanan hibe ve faizsiz kredi desteğinden yararlananlar hariç, KOSGEB Girişimcilik Destek Programını bitiren, başvuru tarihinde 30 yaşını tamamlamamış genç girişimci esnaf ve sanatkarlarına KOSGEB tarafından onaylanan projelerini bankaya sunmaları durumunda 100 bin liraya kadar faizsiz kredi kullandırılabilecek bu krediden yararlanmak icin kosgep egitim veriyor bildigim kadarıyla egitimi tamamlayıp hrhalde sertifika gibi bişey alıyon ondan sonra proje hazırlayıp proje karşılıgında alıyorsun o krediyide

• Beğen
Tepkiler: yekobaba6262
Çok teşekkür ederim bilgilendirme n için dedigin gibi sıfır faiz li kredi yok ama faiz oranı sıfıra yakın olan bizler için daha avantajlı bir kredi olabilir dye sordum,sen bizi yine de bilgilendirsen sevinirim çok iyi olur şimdiden tekrar tesekkurler ilgin den dolayı

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68
Çok teşekkür ederim bilgilendirme n için dedigin gibi sıfır faiz li kredi yok ama faiz oranı sıfıra yakın olan bizler için daha avantajlı bir kredi olabilir dye sordum,sen bizi yine de bilgilendirsen sevinirim çok iyi olur şimdiden tekrar tesekkurler ilgin den dolayı

Dün Ziraat Bankasına gittim kredi icin TAPU hayvan varlıgı listesi cks belgesini götürdüm baktım memur 100 milyara kadar kredi verebiliriz sana dedi yanlız 100 cekersin 1 yıl sonra 100 milyarı ödersen 110 milyar ödersin dedi ödeme senesi arttıkca ödeyecegin tutarda artıyor 100 binlira cok bana dedim 50 ceksem ne olur ödeyecegim rakam dedigimde 50 cekersin 3 yıl icinde ödersen 62 ödersin dedi gercekten ziraatın faiz oranları dier bankalara bakacak olursak cok iyi eger TEB bankasından 50 ceksen 75 ödüyoruz ilerliyen zamanlarda miktara karar verip ziraattan alıcaz krediyi bu arada ziraattan gebe düve ve inek almak icin kredi cekiceksen şu şartlarda var mesela 10 inek icin kredi cekiceksin aldıgın parayla inekleri alıyorsun borcunu ödüyene kadar inekleri satamıyorsun kestiremiyorsun + o ineklere yılllık sigorta yaptırman gerekiyormuş oda ayrı bir masraf o yüzden inek gebe düve kredisi felan almak bana pek mantıklı gelmedi en iyisi normal ihtiyac kredisi olarak ziraat bankasından düşük faizli kredi almak şu an icin en uygunu bu saygılar