Traktörlerde Led aydınlatma.

10.11.2013
1,731
1,868

96990759df06c9894687c665f9305208.jpg

Arkadaşlar başak 2075 traktörüme ek aydınlatma takmak istiyorum tenteli nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?
[video=youtu;6GsoeYkWHXo]https://youtu.be/6GsoeYkWHXo[/video]
TYRI LIGHTS diye bir firma var Türkiye distribütörü AYDINONAT diye bir şirket hiç iletişim kuran oldumu. Teşekkür ederim.

Öncelikle sağlam bir led satan yer bulmalısın. Her led etrafı ışıtmaz çoğunda sadece ışığı gözükür. Lehim makinesi alman lazım ledleri bağlamak için kablo felan da alman lazım ama bunları sen hesaplamalısın. Kısaca önerim internetten ara google sor ben kendim yapmadım traktöre ama kuzenle beraber yapardık eskiden ordan biliyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla [MENTION=5258]omerfarukkoc[/MENTION] yapmıştı videoları var youtube da felan.

• Beğen
Tepkiler: ecuturkey
Öncelikle sağlam bir led satan yer bulmalısın. Her led etrafı ışıtmaz çoğunda sadece ışığı gözükür. Lehim makinesi alman lazım ledleri bağlamak için kablo felan da alman lazım ama bunları sen hesaplamalısın. Kısaca önerim internetten ara google sor ben kendim yapmadım traktöre ama kuzenle beraber yapardık eskiden ordan biliyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla [MENTION=5258]omerfarukkoc[/MENTION] yapmıştı videoları var youtube da felan.
Bende araştırıyorum işte hani yapan arkadaşlar vardır illaki diye burayada bir yazmak istedim gerçekten trakkulüp formu artık hiç deginilmedik konu kalmamış bir forum haline geldi ne konuda bilği ihtiyacın olursa illaki yardımcı olacak bir büyüğümüz, arkadaşımız çıkıyor. Kurucularına ve üyelere çok teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: AhmetErarslan