ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS İLE MERDANE ÇEKİMİ 2015....!!!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS İLE MERDANE ÇEKİMİ 2015....!!!

20/10/2015

Arkadaşlar geçtiğimiz sene ekim ayında birkaç ufak parça yulaf ekmiştik. Bende Erkunt Haşmet 110 ile merdane çektiydim. Çalışmadan bazı fotoğraflar ve video çekmiştim. Şimdi sizler ile paylaşıyorum....
winking.gif

alipasalierkan......;)

Video HD 1080P....!!!

[video=youtube;Ppp1bkSXSnE]https://www.youtube.com/watch?v=Ppp1bkSXSnE[/video]

image.aspx

image.aspx
image.aspx
image.aspx
l
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx

SON

Kolay gelsin Erkan. Haşmet bu haliyle çok ağır değil mi ön tekerleklerdede ağırlık var. Bence sök onları merdeneden çok çiğniyor tarlayı. Tekerlek izindeki ve sıra başlarındaki yulaflar geç çimlenecek.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Kolay gelsin Erkan. Haşmet bu haliyle çok ağır değil mi ön tekerleklerdede ağırlık var. Bence sök onları merdeneden çok çiğniyor tarlayı. Tekerlek izindeki ve sıra başlarındaki yulaflar geç çimlenecek.

Zaten normalde 65-46 ile merdane çekiyoruz. O günü kafam şişmesin diye Haşmet' e taktım. Zaten fazla yer yoktu çekilecek. Belki bulursak ikinci el büyük katlanır merdane almayı düşünüyoruz.

Erkan bu traktöre emektar 65-46 nın merdanesini reva gördügün ve traktöre yaptığın zulüm icin seni kınıyorum kardeşim :)

Nabalım Ufuk abi bu sene merdane bıktırdı beni. Kanola yerlerine hem önden hem arkadan çektim. Kafam çok şişti. O günü az yer vardı. Mibzeri Ares' ten sökmedik. Bende merdaneyi Haşmet' e taktım. Mibzeri Haşmet' e taksaydık. Mecbur yine 65 ile çekecektim zaten....:D