DEVLET HAZINE ARAZILERINI SATILIGA CIKARDI.

Trakkulup ahalisi az once haberlerde duydum nedir ne degildir nasil basvuru yapcaz hangi kuruma basvurcaz ? Arazinin hazinemi maliyemi merami oldugunu nerden bilcez bilgisi olanlar varsa yardimini bekliyorum .

ben sordum eski ve sahibi belli olmayan araziler..
kullandığınız ve ecrimisil ödediğiniz tarla ve arsalar v.s.
kenarda duran ekilmeyen kullanılmayan araziler..
MERA satışımız kesinlikle yok dedi..
Köyde daha önce gelip bu tür arazilerden meraya aktarılmasında fayda bulunan arazileri zaten satış listesinden çıkarıp meraya katmıştılar...

Takip.
3 tarafı bana ait olan bir yer var sağ olsunlar 3 yıl önceki kiralama talebime cevap bile veremediler daha.
Hadi hayırlısı.

[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] Ecri misil önceliği var mı? Devlet malı diye evimin dibindeki yere ben ellemesemde 3-4 kişi balya koyuyor. Açıkta kalmayalım sonra.

Takip.
3 tarafı bana ait olan bir yer var sağ olsunlar 3 yıl önceki kiralama talebime cevap bile veremediler daha.
Hadi hayırlısı.

[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] Ecri misil önceliği var mı? Devlet malı diye evimin dibindeki yere ben ellemesemde 3-4 kişi balya koyuyor. Açıkta kalmayalım sonra.
[MENTION=20560]ofas[/MENTION] onlar nasıl komşu ilhak senin iken gelebiliyor :)
ecrimisil önemli bu konuda tabi..
komşularla anlaşıp girmek en kârlısı ama ..
dediğin gibi nerde o komşuluk..
iyi bir fırsattır değerlendirmek lazım paşam..

ben sordum eski ve sahibi belli olmayan araziler..
kullandığınız ve ecrimisil ödediğiniz tarla ve arsalar v.s.
kenarda duran ekilmeyen kullanılmayan araziler..
MERA satışımız kesinlikle yok dedi..
Köyde daha önce gelip bu tür arazilerden meraya aktarılmasında fayda bulunan arazileri zaten satış listesinden çıkarıp meraya katmıştılar...

Abi hersey iyide ben milli emllags gittigimde daha onceden bana arazinin parsel kodunu mevkisini falan filan seyler sordu .yahu ben nerden biliyim.once nereler maliye nereler mera nereler hazine bunlari bilmiyoz ki . Bide 3 yil icinde sonuclanir dediler habere gore buyil sonuclancak kimin naptigini kimse bilmiyo bu ulkede . Kesin yine birileri zengin olcak oda bizim ustumuzden ciftci adi altinda olcak .

Abi hersey iyide ben milli emllags gittigimde daha onceden bana arazinin parsel kodunu mevkisini falan filan seyler sordu .yahu ben nerden biliyim.once nereler maliye nereler mera nereler hazine bunlari bilmiyoz ki . Bide 3 yil icinde sonuclanir dediler habere gore buyil sonuclancak kimin naptigini kimse bilmiyo bu ulkede . Kesin yine birileri zengin olcak oda bizim ustumuzden ciftci adi altinda olcak .

s.a.kardeş,google play de parsel sorgu diye bir program var.Programi indir,programda açılan haritada istediğin yere dokun ve bekle.Ada ve parsel bilgileri geliyor...

• Beğen
Tepkiler: ilkertetik