ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS, CLAAS ARES 557 ATX VE DAHA FAZLASI TMO'YA BUĞDAY TAŞIMA 2015!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS, CLAAS ARES 557 ATX VE DAHA FAZLASI TMO' YA BUĞDAY TAŞIMA 2015....!!!

01/07/2015

Arkadaşlar geçtiğimiz yaz TMO' ya birkaç sefer buğday götürdüydük. Bende sırada beklerken sizler için traktörlerin ve kamyonların fotoğraflarını çekmiştim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum....;)

alipasalierkan................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

First CLAAS....!!!

Cevap: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS, CLAAS ARES 557 ATX VE DAHA FAZLASI TMO'YA BUĞDAY TAŞIM

Eline sağlık erkan fuarda arkadaşlarla kulağını çınlattık biraz
fotoğraf video çekimine ayrıyetten bir mesai harcıyorsun vallahi tebrikler

Cevap: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS, CLAAS ARES 557 ATX VE DAHA FAZLASI TMO'YA BUĞDAY TAŞIM

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Paylaşım kaliteli.JD nin dampere kapıldım :) romorklar fazla olmasa heveslendiğim ilk malzeme..

Sanada fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla böyle bir römork lâzım. Hatta iki tane alsan iki traktöre taksan sezonda başka römork aramazsın gibi geliyor.

Guzel paylaşım Erkan abi. Eldeki fotoğraflar bitmiyor maşaallah :)

Baya fotoğraf var. Yaza kadar sürecek gibi...:D

Eline sağlık erkan fuarda arkadaşlarla kulağını çınlattık biraz
fotoğraf video çekimine ayrıyetten bir mesai harcıyorsun vallahi tebrikler

Bende diyorum neden kulaklarım çınlıyor...:D

Yazınki ofis çilesini pardon mado jargonla ofis keyfini paylaşmışsın :)
TMO ve TB sıralarını hep sevmişimdir , güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurulur , bolca çiftçilik muhabbetleri edilir , motor muhabbetleri gırla gider bizim sıralarda. Siloya mutlaka birileri geri geri yanaşamaz , gider yardım edersin , yok birinin bilmemnesi eksik olur sen gider halledersin. Vesselam yardımlaşma boldur. O günleri hatırladım şimdi , saolasın paylaşım için :)

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Sizin sıra düzgünmüş + Koku yoktur.Çorluda yılan gibi bi sıra ve fabrikanın atıklarının geçtiği derenin dibinde ofis :)

Çorlu' da bu sene çok sıra varmış sanırsam. Kavgalar mavgalar kulağımıza geldiydi....

Erkunt 110 nasıl yakıyor sorsam abisi

Yakıtı fena değil.