Fiat 70-56 rektefe yaptırcam maliyeti nekadardır motor kısmı olcak sadece

hocam bu kapali kutu icinden neyin ne cikacagini bilemezsin.Motoru yaptirdin.Mazot pompasi elden gecmeyecekse hic yaptirma.1000 taslama homlama tutsa.1000 yedek parcalar tutsa 700-1000 mazot pompasi tutsa iscilik haric 3000 masrafin olur.Sn 4 u goze al 3 cikarsa sansina...2000 e toplarim diyen ustayada sakin ola civata sokturme.

İş yapılacaksa tam yapılmalı.ekonomik olsun diye tırs pırs işçilik yapan ustalara goturmeyin.iyi emek verecek biri hakkı neyse onu alır.gerisi parça maliyeti..bence pompada elden geçmeli eğer yakın zamanlarda bakımı olduysa gereği yok.fakat sağlam bi işlemde olsa 4 bin civarını geçmez diye düşünüyorum.

Arkadaşlar ben traktörü yeni aldım malesef hasta çıktı traktörde çekiş sıfırdı ustaya gösterdim sorun pompa da mı yoksa motorda mı pompan iyi dedi motor 1-2 senelik ömrü kalmış dedi 1 harcadım siz şimdi pompayıda yaptırın diyosunuz ama bilemedim ısta iyi demişti 4 binlara cidden fazla satıp 65-46 felan gibi bir şey mi alsam yoksa

Ya alacağın motor da kapalı kutu ama ne yeni tektefe olmuş 65-46 ya da 266g olsa 65-46 kafaya tks olur ama 266g 4-5 lira üste vermem gerek bana mantıklı bu 2 traktör geliyor ama onlarda kapalı kutu

Ya alacağın motor da kapalı kutu ama ne yeni tektefe olmuş 65-46 ya da 266g olsa 65-46 kafaya tks olur ama 266g 4-5 lira üste vermem gerek bana mantıklı bu 2 traktör geliyor ama onlarda kapalı kutu
2014 Martta 70-56s DT almıştık, 2 ay sonra motor karterden yağ damlatmaya başladı. Sıfır motor yaptırmaya karar verdik. Tanıdık ustaya götürdük herşey dahil 3500TL istedi. Fazla geldi yaptırmadık. 1 yıl kadar sonra ormanda conta falan yakmış tam bilmiyorum, 2000TL civarı masraf ettik. Lastik kabin falan yaptırmak da lazımdı zor geldi. Babamın dediğine göre hala motor istiyormuş. Geçen ay Same explorer 90 ile takasladık.

Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun.imkanın varsa o traktörü sat kurtul.2008 yılında 4600 saatte 60 66 4×4 2001 gri gövde.traktör orjinal saateydi.vallahi billah 90 mod. 265 çil cil emsali olmayan bir traktörü 15000 tl ye sattım 15000 ekledim o hurdaya aldım.üzerine de 10000 tl masraf yaptım motor rektefiye hariç.inanın iyi bir gün görmedim. Yinede Hayır görmedim 2014 yılında takas a 40000 e tutturup 32000 üste verip jx75c yi satın aldım.ve kurtuldum.kimse kolay kolay iyi malını satmaz bu sözü hayatın boyunca unutma.mümkünse o traktöre yol ver ışıni görcek bi traktör al fazla açılma tanıdık bildik olsun model yılına Aldanma ışını görsün.elin erdim sıfır al ve rahat et.

Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun.imkanın varsa o traktörü sat kurtul.2008 yılında 4600 saatte 60 66 4×4 2001 gri gövde.traktör orjinal saateydi.vallahi billah 90 mod. 265 çil cil emsali olmayan bir traktörü 15000 tl ye sattım 15000 ekledim o hurdaya aldım.üzerine de 10000 tl masraf yaptım motor rektefiye hariç.inanın iyi bir gün görmedim. Yinede Hayır görmedim 2014 yılında takas a 40000 e tutturup 32000 üste verip jx75c yi satın aldım.ve kurtuldum.kimse kolay kolay iyi malını satmaz bu sözü hayatın boyunca unutma.mümkünse o traktöre yol ver ışıni görcek bi traktör al fazla açılma tanıdık bildik olsun model yılına Aldanma ışını görsün.elin erdim sıfır al ve rahat et.
Kardeş 60-66 memnunmuydun yakıtı sağlamlığı feelan

Benden önceki sahibi sağlamlığını almış.bana hurdası kalmıştı.1976 model 103 fendt ile yanyana denedim feNDT ten çok yakıyor. 1976 model fendt 10000 peşin para, 60 66 40000 peşin para. 4 adet fendt parası 1 tane 60 66 fıat :)

Çümkü 60-66 çok överler yakıtı iyidönüme 1.5-.17 yakıyor die biliyom sağlamdır felan ama üzüldüm kardeş senin için de çünkü Türkiye de çiftçilik çok zor 0 traktörler almaya kalksak dünya para ya işte rektefe yapcan yada uygun fiyata denk gelirse yapılmışını alcan da kapalı kutu kardeş iş kapalı kutu en iyisi 0 onada güç yetmiyor 😤😤

4 civarı olur sanırım. pompa yapılcak eğer motoru yaptırcaksan. Ama enjektörleride mutlaka değiş. damlatma yapar fazla mazot basar birde motor sıfır olunca yakamaz duman salar ekzosttan. Motor bir şey değil kardeşim şanzıman en kötüsü. mal çok temizse sadece motor istiyorsa kullanacaksan bu benlik motor dersen hiç bekleme yaptır tepe tepe kullan.