Çelmak mı Fimaks yem kara

Arkadaşlar dikey bir yem karma makınası almayı düşünüyorum. Şuan 3 metre küp yetecek gibi gözüküyor. Çelmak ve Fımaks arasında kararsız kaldım. Siz ne tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar dikey bir yem karma makınası almayı düşünüyorum. Şuan 3 metre küp yetecek gibi gözüküyor. Çelmak ve Fımaks arasında kararsız kaldım. Siz ne tavsiye edersiniz?

dier markayı bilmemde Şahsen Çelikel Derim ben sana bizim burası hep celikel doldu cok memnunla bu yıl bizde düşünüyoruz fimaksda güzel kendini kanıtlamış bir makina burda alan yok fazla fiyat olarakda fimaksda helezon sayısı celikelden 1 tan2 daha fazlaymış yanı celikel 2 helozan kullanırken fimaks 3 tane helezon kullanırmış buda daha iyi bir karışım demektir ben alacak olsam ya celikel yada fimaks alırım tabi bu servis ve yedek parca olayınıda iyi düşünmek lazımm saygılar

• Beğen
Tepkiler: babasultan40

şu anda fimaksın 12m3 yem karması ile çelmak2ın 3 sıra bağımsız silaj makinesini kullanmaktayım. makinelerin her ikisi de kaliteli. ancak çelmak'ı müşteriye yaklaşımı, arızalara müdahale süresi, garanti kapsam ve müşteri memnuniyeti açısından çok farklı görüyorum. işletmemiz malatyada olmasına rağmen 3 yıldır, bütün arızalara ta balıkesirden ertesi gün müdahale ettiler. tek kelime ile helal olsun derim çelmak'a. tabi çelikel bu iki marka yanında henüz stajyer ayarında diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: tyt_485