McCormıck İle Çiftlikten Kareler

Güzel paylaşım Mustafa abi. Kolay gelsin. McCormick' te sana geldiğine pişman olmuştur. Geldiğinden beri gübre içinde garibim...:D Bu arada çiftlikte ne kadar hayvan var abi? Çok gübre oluyor galiba. Hep gübredesiniz.....

Güzel paylaşım Mustafa abi. Kolay gelsin. McCormick' te sana geldiğine pişman olmuştur. Geldiğinden beri gübre içinde garibim...:D Bu arada çiftlikte ne kadar hayvan var abi? Çok gübre oluyor galiba. Hep gübredesiniz.....
Sağol Erkan, mccormick çok çekiyor benden, yazın nadasa kışın çiftliğe gübre çekmeye.
Çiftlikte 400 kadar sağlır düve ve danalar var, 50 tanenede 5 aya kadar buzaklar var, gübrenin çok olmasının sebebi altlıkların toprak olmasından ama bu temizlikten sonra inşaat başlıyor yataklı sisteme dönecek katı gübre olayı biticek, bir dahaki paylaşımlarda bol bol sıvı tankeri olacak.
Kolay gelsin Mustafa Abi mc yi zor islere koşuyorsun anlasilan nasıl alıştım mi mc ye...
Sağol Ahmet, mccormick in alış nedeni zor işlerde kubota yada dar lastik taktım bu işlerde mccormick artık tek başına. mccormick e çok alıştım gücü şaşırtıyor beni, kara düzen olması onu çok sert yapıyor T110 yağlı debriyaj olduğundan B105 kadar yapınamadı ama T110 nun konforuda bir başka, videodaki T110 çiftliğin.

Kolay gelsin.Mc ler geçen harman sonundan beri piyasada bi,hareket yapmaya başladılar.sık gorulmeye başlandıkça alınıp yayılması daha da hızlanıyor.kendi sınıfındaki donanımlarına göre de çoğu kişi memnun.hayırlısı.gubre işi bayağı zor gibi

Kolay gelsin.Mc ler geçen harman sonundan beri piyasada bi,hareket yapmaya başladılar.sık gorulmeye başlandıkça alınıp yayılması daha da hızlanıyor.kendi sınıfındaki donanımlarına göre de çoğu kişi memnun.hayırlısı.gubre işi bayağı zor gibi
Sağol İskender, mccormick lerin tutulmasının sebetleri İtalyan olması,
Aynı güçte 3 farklı donanımda modeli bulunması, sağlamlığı, sorunsuz yedek parçası ve bölgemizdeki servisi dolayısı ile çevremizde daha çok mc göreceğiz sanırım.
Gübre işi tam römork yıpratma işi, Palazoğlu na 10 tonluk cago siparişi verdi çiftlik 15 gün önce teslimi olacaktı? Gübre işi bitince getirirler kapıya.

Hangi mevkideki çiftlik burası peki
Küçükkarıştıran dan Akçaköy e girişteki sağ tarafta kalan çiftlik.

Peki abi kendi tarlalarınıza neden yaymıyorsunuz ? Burda 1 kamyonu 100 - 150 tl arasına satanlar oldu .
İslam buyıl 40 dekar yer gübreledim kış şartlarından dolayı tarlalara giremiyoruz bu paylaşımlardaki tarla zaten gübreli geçici olarak 50 römork kadar döktüm daha dökmek için kepçe ile toplamak gerek onuda yapsak yol diz boyu çöktü, bu gübre işi kış şartlarında yapılacak iş değil,

• Beğen
Tepkiler: islam doğan