Eyyy TTF bu özellik türkiyedekilerde neden yok

04.12.2007
5,969
7,754
46
lüleburgaz

Elin gavuruna gönderiyorlar .bizim c serilerinde neden yok veya bu parçayı üreten firma ile bize bağlantı yap biz alıp kullanalım.75 yaşında babam ekipman bağlarken 1.5 saatte takıyor.yarış fabrikasını arıyorum.case firması izin vermiyormuş.türk traktörü bu durumdan dolayı kınıyorum.

• Beğen
Tepkiler: historyman
Fotoğraf bu

Resimler ve ekler

• IMG-20160223-WA0000.jpg
    IMG-20160223-WA0000.jpg
    288.6 KB · Görüntüleme: 461
bu sistemden bende başak traktöre sordum, fakat bakanlık tarafından bu sistemin güvenli olmadığı için yasaklındığını söylediler ancak düğme ile çamurluk üzerine konabileceğini söyledi new holland a aynı bu şekilde olduğundan bahsettim 2016 modeller de olmayacak dedi geçiştirdi geçen hafta 2016 td 65 gördüm aynı sistem devam bence fabrikaların işine gelmediği maliyetten kısmak için yapmadıkları bir sistem diye düşündüm bende...

Sitedeki bütün jxc kullalıcıları bu konuyu birlikte hareket ederek türk Traktör fabrikası case ye arayıp talep te bulunsak etkili olabilirmiyiz? C serisi kullanıcıları veya yakınlarında bulunanlar birlikte hareket edilebilir mi?

1998 MODEL 82 80 tümosan da var sene 2016 komik bir durum.işin garip tarafı parça var,türkiyede üretiliyor,ama biz kullanamazmışız.bu nasıl milliyetçilik ruhu.biz kalkıp Amerika'daki özelliği istemiyoruz.balıkkesir den sitede olan varsa bu firmaya ulaşamazmı? Manisa Saruhan dan bir jxc kullanıcısı bu parçayı istemiş;birde ben, koca türkiyede.adama helal olsun fabrika yı karıştırmış ama netice alamamış.trakklüp olarak bu konuda ne yapabiliriz.

Fotoğraf direkt yarış kabin fabrikasında çekilme.bana gönderildi.dikkatlı bakarsanız montajısız halde.dış ülkeye gidecek olan kabiner. Bu işi çözelim.yusuf hocam bereket tv ile nasıl irtibat kurarız. Düzenleyelim bir gezi.

Firma bedava yaparmı bilmem fakat
Nasılki liftomatic sonradan takılabiliyorsa yada iki tane olan hidrolik çıkışı dört e yükseltilebiliyorsa
bu parçada 150-200 lirayı gözden çıkarırsanız vede hidrolik tertibatının oldugu yerde bu parçanın baglantı noktası varsa yarım saate halledilir
Buarada çokda saglıklı çalışmıyor tdlerde kullandığımdan biliyorum
Tabi hiç olmamasından iyidir yinede

Bencede cok saglikli degil. Ben tumosan 90.80t de gormustum. Hidrolik ayar kolunun aynisindan arkaya bi levye uzatin en sagliklisi o olur. Cunku bu sistemin dibinde bildigin fren teli var. Ust kisimdaki dislide cok saglikli degil. Benim tavsiyem, hidrolik ayar kolunun dibine 10mmlik civata gircek sekilde 2 adet delik ve bu deliklere arkaya uzanicak sekilde kivrilmis bi leyve bagladinmi tamamdir. Ne bozulur nede isinize engel olur. Ayrica orjinalindeki parcada tekerlege biraz fazla yakin geldi bana. Fazla camurlu islerde toprak bulasip yamultabilir yada dibindeki teli bozabilir ve orijal parcanin maliyetinin yuksek olusuda cabası.