TOPRAĞIN KRALLARI -- HARS TRAKTÖR FABRİKASI

Konu alanı güzelde bu sunucu gerçekten değişsin artık.telaffuz sorunları var.akıcı bir sunuculuk var.bir urunun satışı için mal kadar malın anlatılıp açıklansbilmeside önemli

Arkadaş kendini çok kasıyor zar zor bişeyler çıkartıyor.

Konu güzel ama anlatım sıfır Allahını seven bu adamı bu kanaldan alsın güzelim programı gereksiz konuşmalarla mafetti.

Öğrenecek ya da biz kendimize göre dinleyecez.

Ercan eline sağlık, güzel paylaşım. Lakin bu arkadaşın Ömer Kuloğlu'nu izleyip feyz alması lazım. Güzelim programı mahvetti.

Ne edelim Kadir abi çiftçi tvye de el atmak lazım Bereket tv yanımızda :)

Hars 399S 102 hp, 416 n.m. motor torku var.
Mazot deposunun yeri uygunsuz olmuş, sol alt tarafa alınmalıdır.Pullukla sürümde tekerlere baskı yapar, tutunmaya yardım eder.
Toz problemine karşı santrifüjlü kuru filtre ve hava tahliyesi radyatör önüne verilerek kaba toz temizliği olmalıdır.Havalandırma ızgaraları küçük delikli, radyatör önünde perde ve radyatör geniş gözlü olmalıdır.Radyatör, intercooler , motor yağ soğutucu, şanzıman yağ soğutucu arasında 3 cm boşluk olmalıdır.Klima peteği kabin üzerine alınmalıdır.
Şanzıman yağ sıcaklığı ve motor yağ sıcaklığı 70 C olmalıdır.
Motor max tork 1400 devir, max güç 2000 devirde bulunduğu için vites hız aralıkları 600 devir olmalıdır, buçuk vites aralıkları 300 devir olmalıdır.Şanzıman 16*16 olmalı, ileri-geri hızlar birbirinden farklı olmalı, geri hızlar biraz seri konulmalıdır.Mekanik levye bulunmalıdır.
Aydınlatmalar LED ışık olmalıdır.
Debriyaj balatası 3 diskli veya yağlı kavrama olmalıdır.
Damper çıkışları 3 çift, 6 çıkışlı olmalıdır.
Salınımlı hidrolik bulunmalıdır, sarsıntısız ekipman taşımaya yardım eder.
Hidroliğe 6 cm kalınlığında pistonlar eklenerek, kaldırma kapasitesi 4000 kg olmalıdır.
Hidrolik debi(akış) 60+25 lt/dk (dış,iç pompa) koyulmalıdır.
100 hp sınıfı CRD motor kullansa daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: senol_84