Jxc ye Tampon ve ek ağırlık.

.................

Resimler ve ekler

• 20160229_141434.jpg
    20160229_141434.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 216
  • 20160229_141400.jpg
    20160229_141400.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 209
  • 20160229_141326.jpg
    20160229_141326.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 212
Kesinlikle oynama yok .beton gibi oldu.esas yükü çeki çivisi taşıyor ama köşebentlerde takviye aslında.8 adet hepsi tamamen ölçtüm.ağırlıklarıñ 1 tanesi 48 mm×8=384 mm.ben 390 mm iç genişlik bıraktım .kumpas ile ölçüp yaptım.

Son düzenleme:
Hayırlısı inşallah bakalım islam kardeşim .yarın ilaç atayım atmayayımmı? Bilemiyorum. Akşam hafif yağış diyor.tarlalar Karaçim içinde. Gramlık ilaç atmadım.sabahtan saat 14 e kadar diyorum ne atabilirsem olurmu acaba? Islam kardeşim senin fikrin ne?

Jxc serisi şase tasarım olarak yarım beşik şase şeklinde bağlantıya sahip bir traktör.aynı john deere M Serisi gibi yarım şase motor ve ön takım birberine çok sağlam bağlantıya sahip.fakat siz jxc serisi kullanıp deneyimlerinden bahsediyorsanız o ayrı bir konu.ama bana göre jxc serisinin motor bağlantı aksa mı rakiplerinden bir iki adım ileride.kaldı ki ağırlıkları herzaman kullanmayacağım sadece matris armoni leri kullanırken.

İskender abi memnunmusun traktorden. İlac gubre tohum gibi isler icin bakiyoruz. Yakiti cekisi nasil? Hafif olmasi bizim icin cok iyi 2800kg tarlayi az cignicek. Ama iste bizim takimlar buyuk yani hidrolikte 1.5 - 2 ton gezdirmesi gerekli. Yolda seri ve suratli olmasi gerekli. Difransiyeli tam 4x4 olmali cekis acisindan. Kisaca bu traktor nasil sence.

Hayırlısı inşallah bakalım islam kardeşim .yarın ilaç atayım atmayayımmı? Bilemiyorum. Akşam hafif yağış diyor.tarlalar Karaçim içinde. Gramlık ilaç atmadım.sabahtan saat 14 e kadar diyorum ne atabilirsem olurmu acaba? Islam kardeşim senin fikrin ne?

Yağmur yoksa at abi. Biz şuan kökboğaz , yabani yulaf ve kara çim ilacı atıyoruz. Şimdi de yağmur yağdı ara verdik. Bitirseydik iyi olacaktı aslında. 2 gün yağmur gösteriyor. Artık 1 hafta giremeyiz.

• Beğen
Tepkiler: Alexander