erke gübre nativa

arkadaşlar bu erke gübrenin nativa organomineral gübrelerinl kullanan var mı ? pncar kooperatifinin çalışanları özellikle bu gübreyi almamız için yönlendiriyorlar

Abi organomineral gübreler ucuza imal edilip pahalıya satılabiliyor. Dîkkat edilmesi gerekiyor. Birde içerikleri birbirini tutmayabiliyor. Tez çalışmamda onu yapacaktım vazgeçtim. Bence normal günreleme yapılmalı bu aşamada. Yerine humik asit ve hayvan gübresi uygulaması yapılmalı. Kendim ürettiğim için değil. Eğerkî ucuz olsa tamam. Ama fiyatları şişiriyorlar. Birde salınım meselesi var. Ne kadar yapsalarda salınımları az oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Ali SARAÇ
ya doğan zaten ornagik maddeyi pncar küspesiyle harmanlayarak yapıyolarmış kafama ytmıyor amma velakin sormaktada yrar var belki kullanıpta faydasını görende olmuştur.hexaferm denemiştim bi numarasını görmedim onun .

ya doğan zaten ornagik maddeyi pncar küspesiyle harmanlayarak yapıyolarmış kafama ytmıyor amma velakin sormaktada yrar var belki kullanıpta faydasını görende olmuştur.hexaferm denemiştim bi numarasını görmedim onun .

Hiç bulaşma o zaman. Aman yazık parana :D Ah be abim ne üç kağıtlar dönüyor. Hexafermde çöpleri belediyelerden topluyor bedavaya. Sonra ayrıştırıyor ve kompost yapıp millete satıyor. :D Bakalım benim kafamda var birşeyler ilerisi için.

• Beğen
Tepkiler: İsmail Pelit
sen hümikleri hazırla bu hafta teslim etmeye bak 400 lt .. tarlayı sürmeye başlıcam bittiğinde gelmiş olsun ilaç makinasıyla atıp bastırıcam yeri ..

Abi elimden gelen en iyi şekilde hızlıca hazırlamaya bakacam. Biraz acele edipte sana karşı mahçup duruma düşecek bir ürün hazırlamak istemiyorum. Dediğim gibi 5-6 mart gibi üretirim inşallah.

o zmana bana uyar .. anca hazırlarım yeri .. her sene be çn black strong atıyodum .. aynı etkiyi almadım mı artık sen düşün gerisini .. :))

edit : bana bidonada gerek yok 2 tane 220 ltlikvarili doldur gönder bidon maliyeti olmasın maliyeti düşür en uygun şekilde göndermeye bak