server 80 t LÜKS kırşehir

Ynt: server 80 t LÜKS kırşehir

slm arkadaşlar çogu arkadaşımın hoşuna gitmiyor erkunt ama çok güzel ve güçlü motor almadan önce çok araştırdık new hollandd ve johndere arasında kaldık biz bu motoru pancarda kullanıyorz pancar motor için çok yorucu geçiyor üstünden geliyor jondereri kimse tutmuror bizim burda tavsiye etmediler meksi malı vardı türkiye gelen hiç hoş degill new hooldd komşumuzun var tla 100 a felaket yakıtı var ve erkutun yaptıgı işi yapıyor fazlamı fazlasıda devir artık yakıt devri serveti aldık fiyatı çok uygun ve fiyatının emegi veryor bana sorarsanız tavsiye ederim piyasadaki çogu traktörden iyiii

kırankaya link=topic=9869.msg102603#msg102603 date=1228073677' Alıntı:
slm arkadaşlar çogu arkadaşımın hoşuna gitmiyor erkunt ama çok güzel ve güçlü motor almadan önce çok araştırdık new hollandd ve johndere arasında kaldık biz bu motoru pancarda kullanıyorz pancar motor için çok yorucu geçiyor üstünden geliyor jondereri kimse tutmuror bizim burda tavsiye etmediler meksi malı vardı türkiye gelen hiç hoş degill new hooldd komşumuzun var tla 100 a felaket yakıtı var ve erkutun yaptıgı işi yapıyor fazlamı fazlasıda devir artık yakıt devri serveti aldık fiyatı çok uygun ve fiyatının emegi veryor bana sorarsanız tavsiye ederim piyasadaki çogu traktörden iyiii

Haklısın Erkuntlar güzel traktördür ama benim görüşüme göre konfor yönünden eksiklikleri.Ayrıca bana göre fiyatı biraz fazla Servet 80T Lüks 4x4 63.000 YTL.
Güzel fotoğraflar paylaşım için teşekkürler.

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=9869.msg102831#msg102831 date=1228147021' Alıntı:
Haklısın Erkuntlar güzel traktördür ama benim görüşüme göre konfor yönünden eksiklikleri.Ayrıca bana göre fiyatı biraz fazla Servet 80T Lüks 4x4 63.000 YTL.
Güzel fotoğraflar paylaşım için teşekkürler.
fıyar konusunda katılıyorum asırı pahalı bıde bunlar 3 sılındır ya bısım kullananalar cok sıkıstırınca araret yapıo dıolar

valla arkadaşlar ben kullanmadım ama o pulluk ona az gelmesi lazım bence ona 5 li bi pulluk taksan daha iyi olmazmı acaba ama sizin orda toprak nasıl bilemem.

TABİKİ AZ YAKACAK BU TRAKTÖR, KALIBINA BAKIP ALDANMAYIN ALTI ÜSTÜ 80 BG. AZ YAKMASI NORMAL. KENDİ AYARINDAKİ TRAKTÖRLER İLE KIYASLAMAK GEREKİR, MESELA 285 S, TL80A, JD 5715, VS.. BUNLAR İLE KIYASLARSANIZ EN ÇOK YAKAN TRAKTÖR GİBİ GÖRÜKÜYOR DEĞİLMİ. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.

gökoğlu link=topic=9869.msg104085#msg104085 date=1228409208' Alıntı:
TABİKİ AZ YAKACAK BU TRAKTÖR, KALIBINA BAKIP ALDANMAYIN ALTI ÜSTÜ 80 BG. AZ YAKMASI NORMAL. KENDİ AYARINDAKİ TRAKTÖRLER İLE KIYASLAMAK GEREKİR, MESELA 285 S, TL80A, JD 5715, VS.. BUNLAR İLE KIYASLARSANIZ EN ÇOK YAKAN TRAKTÖR GİBİ GÖRÜKÜYOR DEĞİLMİ. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.
80 bg olmaması lazım bn 75 bg bılıyorum nh mf bunun ayarında traktor olarak bunu geccek traktor deil bence...

75 ps servet wallahi biz çok memnunuz bu makinadan 5 puluk almayı düşünüyoz artık üzerindeki pulluk ufak geliyor yadigardan kalma pulluktu konfor yününden madur biraz ama piyasaya yeni çıkıyor düzelteçektir önümüzdeki zamanlarda duyumlarıma göre servetin 4 silindirini 80 ps gücünde yeni model daha çıkacakmış

5 liyi çeke biliyor motor güzel bir makina üzerindeki pulluk diger motordan kalma degiştirme geri duymadık ponpa filan bozulma olayıda yok biz bunu pancarda kullanıyorz 150 dnm pancarı var hersene çekiş yönündende memnunuz birde komşumun tl 100 a sı var adamın çok hoşuna gidiyr çekiş yönünden

arkadaşlar merhaba bende katılmak istedim.benim servet lüksüm var.4x4 çok mükemel 75 hb gücünde 3 silindir.ama 100hb lik bir traktörle her türlü güç ve yakıt testine girebilir.ben 14 inç lik 5li ve 16 inç lik 4lü alpler marka ve ünlü marka pulluk kullanıyorum.arazimiz çok rampa ve zor.gelip görme şansınız olsa erkunt traktöre hak verirsiniz.benim ikinci erkuntum .bizde 3 adet servet var 4x4 3 kardeşiz ayrı ayrı.yeni bir mal elbet ufak tefek sorunları olacak.en azından paramız ülkede kalıyor.bizim malımız.hiç bir markayı kötülemek istemem.ama 4 silindirki 100hb gücünde her marka traktörle pullukda,kazayagında,tohumda,yolda,hatta çekişme bile varım.çünkü bizde butür çekişme çok oluyor.benim birde 288g mf ayak işlerinde güzel ama tarkada yok.ikide benim...
saygılar