TT50 FİYATI SİZCE UYGUNMU?

Selam arkadaşlar. Cuma günü bir arkadaşımla birlikte TT50 için Mersin bayiinde pazarlığa oturduk. Adam çok övdü makinasını her satıcı gibi ikna etmeye çalışlı.Bişey dikkatimi çekti başka traktörü kötüleyerek kendi traktörü satmaya çalıştı.Bunun yanlış olduğunuda söyledim.Her neyse en son 50 bine bitti 4*4 sizce nasıl fiyatı uygun mu?

Selam arkadaşlar. Cuma günü bir arkadaşımla birlikte TT50 için Mersin bayiinde pazarlığa oturduk. Adam çok övdü makinasını her satıcı gibi ikna etmeye çalışlı.Bişey dikkatimi çekti başka traktörü kötüleyerek kendi traktörü satmaya çalıştı.Bunun yanlış olduğunuda söyledim.Her neyse en son 50 bine bitti 4*4 sizce nasıl fiyatı uygun mu?

Arkadaşım eğer bir bayi veya her kimse başka bir markayı kötülüyorsa ondan uzak durmak lazım.

pekı soyle dusunun bodur elma bahcem var 15 dekR ARALARINI SURMEK ICIN kubata 28 hp sordum 30 bın dedı ee motor olunca arkasına kucuk kaydırmalı rotatıl 5000 olmusken kucuk tamperlı romork 5000 bın ettımı 40 bın tt50 yı 50 bıne aldım eskı rotatıl var saglam atsan atılmaz satsan satılmaz onunla elmaların arasını sursem okadar pate ekıyoruz koyu versem arasında boru serse ıyı kotu pancar ara capasını cekse ben buna pulluk fln takmayacagım jd 5085 105 r6215 var zaten hesap nasıl ama

Aleykum selam... Almani tavsiye ederim sonucta piyasali motor bende var tek ceker TT50 VE CIFTCEKER TT65 cok memnunum.. Seninde memnun kalacagindan eminim.. Yakit desen az çekis desen guzel piyasasi iyi servis bol parca bol daha ne... Benim bir tanidikta var tt50 4wd 3lu13 pulluk kullaniyor motor kopek gibi cekiyor ustelik pancar isiyle ugrasiyor(zor toprak)...

• Beğen
Tepkiler: YUSUF AY

Dun Kubota m5000 modeline bindim ve surdum acikcasi muthis bi traktor.
Artilari.
Ileri geri levye var
Konil on disli manevrasi muthis.
4 silindir cok iyi gaz yiyor.
Pto dugmeli sistem
Bence bi inceleyip test etmeni oneririm.

• Beğen
Tepkiler: dogan__1313
Güle güle kullanın, Hayırlı uğurlu olsun...
Yapacağınız tarım işine uygunsa sorun yok. Sizin kullanacağınız araziler için uygun olduğunu düşündüğünüz için satın aldığınıza şüphem yok.

Başka traktörü kötülemek konusuna gelince: Bilen bilir, traktörde markalar arsındaki fark: 'Armudun saplısı, üzümün çöplüsüdür'. Her yönüyle mükemmel bir traktör ne gördüm ne de duydum.