İnternational 654 hakkında ne biliyorsanız yazın ?

Arkadaşlar bilecikde bir yerde satışı olmayan İnternational 654 var.Daha yeni segman felan atılıp elden geçilmiş.Satışı olmadığı için fiyatı 3500 lira.Bu traktörler nasıldır acaba kaç hp ?640 a göre artı ve eksileri nelerdir ?

Ayrıntılı teknik bilgi için :

http://www.tractordata.com/farm-tractors/002/2/9/2291-international-harvester-654-engine.html

Vitesler, güç vs bilgileri var burada.

Eğer motoru ve şanzımanı dediğin gibi sağlamsa 3500 lira çok iyi. Sen bunu küçük işler için kullanacaksın anlaşılan. bence çok çok uygun.

640 ın yanına yardımcı olarak.gelsin gitsin iki traktörle iş yapabilmek için.Zaten cumartesi pazar çiftçisiyim hafta içi babam elinden geldiğince yapıyor.İki traktör olursa iş daha çok kayar diye düşündüm.

Yılların namlı motoru enter.
Ya çıkarır ya koparır fiyatta iyimiş zaten trafiğe çıkma gibi bir durum yok galiba ya da trafikten men mi araç kıyıda kenarda öyle kağıtsız evraksız kullanılan neleri var birde bu da katılır aralarına...

2013 yılında bizim köyden biri kabinsiz 83 model 654S Enter'i 4.500 TL'ye sattı. Komşu köyden aldılar bizim ustada 1500-2000 TL bir masrafla hala kullanıyorlar. satıldığında askerdeydim, duysam kesin alırdım. Yakıt, çekiş 640'ı aratmaz. Yalnız 5 yıl önce civardan bir abi 76 modelini aldı. Daha işe başlamadan hidrolik pompası arızalanmış. Zaten fazla yüzü gülmedi o traktörden.

enter ..arkası alçaktır altı değmesin yeter ..çıkar koparır...640 tan üstün çekişi var o bana göre kesin..yakıt olarak ara işlere pek gelmez yakar.yakar çeker..direksiyona hidrolik şart...motor şanzuman sağlamsa kuru çiftçiliğe sür..3500 tl bedava