ADEM ÇİĞLİ PLASTIK YAGMURLAMA BORULARI NASILDIR ?( RTC TARIM )

kardeşim borunun et kalınlığına bak diğerleriyle karşılaştır.ben gördüm fabrikasına da gittim. gayet güzel borular. piyasadanda cok uygun. yüklü alacaksan pazarlık yap fiyatı düşüyorlar. boru borudur. çok basınçlı kullanmayacaksan idealdir. yeri geliyor akplastta patlıyor. ama arılı gibi değildir hiçbirisi.

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
Ertaç fiyat ne istiyorlar
38 tl 110 luk 26 tl 90 lık pesın fıyat

ertac abi bi kaç farklı marka boruyu elinle bi kaldır hangisi agırsa onu al malzeme kalitesi iyidir . ote yandan milli pompa boruya ole cok basınc yapmaz dalgıc gibi . problem olmaz onun için .

agır olan boru hurda nylondan hafıf olan boru bırıncı sınıf plastık dıyorlar . tabı et kalınlıgı da onemlı
[MENTION=3775]özece tarım[/MENTION] mınımum guc maksımum reklam = ozbudak :D ıkıncı el olursa cokcanlar da olur aslında [MENTION=19575]tokmakcı[/MENTION]

Pankobirliğin borularına bi bak istersen ben beş senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmadı.Hatta şimdi senin için pankobirlikten fiyat aldım 110 luk:41 tl-90 lık.30 TL-75 LİK 20 TL,Eğer takım alırsan fiskiye vb.o zaman %18 olan KDV de'8 düşüyor.Bence değerlendir.

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
Pankobirliğin borularına bi bak istersen ben beş senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmadı.Hatta şimdi senin için pankobirlikten fiyat aldım 110 luk:41 tl-90 lık.30 TL-75 LİK 20 TL,Eğer takım alırsan fiskiye vb.o zaman %18 olan KDV de'8 düşüyor.Bence değerlendir.

cok sagol be alaattın abı ;) gunlerdır pankobırlıkten fıyatları ogrenmeye calısıyoruz . bugun aradık salı gelecek fıyatlar dedıler . bu fıyatlarla benım ıs panplast olarak sonuclanır gıbı . pankodan alırız ılk fırsatta oderız .