135 liğin zor anları :)

heyyt bee kral efsane 135. ben küçükken vardı bizde. önünü kaldırır çekerdi. çekirge gibi traktör. zaten massey gold serisine gecene kadar en çok satan traktörleri üretti. sonra bozdu kendini. artık yeni serileri gözde oldu.

Bu aslan buradan tek çıkardı bence ama neyse :)

Olur böyle şeyler, sıkıntı yok. Arka tekerlerin dişlerinin çamurla kaplı olması işini zorlaştırmış anlaşılan çakalın.

Römork arkasında gübre serpme fıçısı mı var?
evet fırfır diyoruz

memet geçmiş olsun..
135 lik "bu kadar yeter ben yokum diyor"
aman abi o elim ayağım :) eyvalah saol

ıyı davranın o küçük deve ilk göz agrımdır benım o :)

Arasıra düşünüyorum 2. Traktör olarak alsak mı diye.
valla ustam gücüne göre her işi yapıyor tavsiye ederim bizde 2. traktör olarak kllanıyoruz

Mehmet kolay gelsin,baya da tırmanmışsın çok çamur oralar. O kadar yağış oldu buralar toz duman :)
evet abi baya yağdı darısı sıze :)

heyyt bee kral efsane 135. ben küçükken vardı bizde. önünü kaldırır çekerdi. çekirge gibi traktör. zaten massey gold serisine gecene kadar en çok satan traktörleri üretti. sonra bozdu kendini. artık yeni serileri gözde oldu.

Kolay gelsin guzel paylasim. Bu 135 liklerde badanaj pedali varmiydi ?
yok ustam olsa hoş olurdu :)

Kastettiğin arka lastikleri bağlayan pedalsa yok.

Kolay gelsin romorkle camur performansi kotu sonuclanir genellikle 135in yapacak cok seyi yokmus.
Cuvallarda ne var
aynen bndan önce 1-2 yerdede kalır dedım cıktı :)

Tabi arka dingil difransiyel kilidini kastediyorum. Bizim x65 tede yok ondan sordum. Sanirim opsiyonelmis o zamanlar cunku reklam videolarinda var pedal.

hani ya video yok
cekmeye fırsatım olmadı ustam bidahakıne ınsallah