2 tane sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1-ben sıaj yapıyorum hayvanların ahırın yanına koyuyoyrum oyunu kaydedip çııkıyorum birdahaki girişimde sılaj yok oluyoı ama balyalarda bu durum hiç olmuyo
2-traktörün önüne makine takmak için hangi tuşlara basmam gerek hidroliği falan yardım ederseniz sevinirim

Ynt: 2 tane sorum var

Sorunun cevaplarını vereyim....
1)Bir fikrim yok ama belki hayvanlar yediği için azalıyordur.
2)Traktörün önüne aleti takmak için (O) çıkarmak için (P) indirme-kaldırmayı ise (K) ve (L)den yapabilirsin....

buğdayları biçiyordum fısss diye ses geldi bulutlar sardı sonra biçer buğdayı biçmedi patozu falan açıktı ama
[a href=http://www.plus80.com]
a]

ya ahmet abi bi yama yaptım claas lexionun üstüne massey biçerdöver varya ondan sonrailk tarlamı biçtim ya 2 ya 3le süper yaptı başka bir tarlaya gittim birinci viteste bile buğdayları kaçırıyordu naaptım ne ettim yapamadım

Keremo54 link=topic=9876.msg110212#msg110212 date=1229369403' Alıntı:
ya ahmet abi bi yama yaptım claas lexionun üstüne massey biçerdöver varya ondan sonrailk tarlamı biçtim ya 2 ya 3le süper yaptı başka bir tarlaya gittim birinci viteste bile buğdayları kaçırıyordu naaptım ne ettim yapamadım
Bazen bendede oluyor oyun hızı düşüyor tarla değişiminde....

Keremo54 link=topic=9876.msg131887#msg131887 date=1231533261' Alıntı:
bu gübre atmak için beyaz tank var ya onun dolduğunu nasıl anlıyoruz bilen varmı???
Tank ı tam yanaştır bekle biraz kapakta görünür herhalde hiç denemedim ama sen yinede diğerini kullan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...