Zetor-Konya Fuarında

Kalibso.. kusura bakma adını bilmedigimden.. power 90 yerine 100 al derim.. kg/bg durumunu düsünerek diyom.. power 90 ı yakından görünce dedigimi anlarsın uzaktan 100-110 gibi gelecek sana da..

Zaten 90 ile 100 arasında cüzi bi fiyat farkı var.. fazlı beye selamımı söyle hemen hemen aynı paraya gelir:)

----

Murat.. banada simdilik aramızda kalsın demisti.. ama suan kendi tv de herkese duyurdu.. 2017-18 dedimi zetorunda ortaklıgıyla ülkemizde üretim baslıyo..

nakliye-iscilik derken Fiyatlar düsecek kesin.. insallah kalite düsmez.. cünkü;

* burda sadece montaj yapılcak
* zetor isin icinde ve ortagı
* zetoru alan özellikle zetor diye arayıp bulan biraz fanatik/biraz takıntılı biraz fazla meraklı bi kitle.. bu olmazsa bedava versen yine hic bi zetorcu kolay kolay almaz.. böyle hayati bi hatayı yapmazlar insallah..

* Son olarak laf aramızda 3 silindir 35-45-55 zetorlar yolda.. zırt diye piyasaya sürmediler hala deneme-inceleme.. ilk duydum eyval.. ucuz hind motorlu bi model daha mı dedim.. hayır zetor üretimi zetor motorlu bi seri yolda..

Sudan ucuz hint motorları dururken.. veya Deutzla resmi anlasman varken.. tutup kendi 3 silindir motorunu silbastan üretiyosan.. kolay kolay kalitesizlige-ucuzluga kacmaz zetor derim..

Zaman gösterir zaten neyse o..

abı ılk once saol yavsıyeler ıcın sahıbınden'de gezıodum eskişehirde ılanda gordum aradım oda konya fuarına davet ettı dedıgın gıbı test surusude yapabılcekmısız galıba aksılık cıkmassa konyaya gelebılırsem butce uyarsa dedıgın gıbı yapabılırız 50-55 beygır segmentını uretmesıde guzel bıse olmus bakarsın hepsı zetor olur traktörün...

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
abı ılk once saol yavsıyeler ıcın sahıbınden'de gezıodum eskişehirde ılanda gordum aradım oda konya fuarına davet ettı dedıgın gıbı test surusude yapabılcekmısız galıba aksılık cıkmassa konyaya gelebılırsem butce uyarsa dedıgın gıbı yapabılırız 50-55 beygır segmentını uretmesıde guzel bıse olmus bakarsın hepsı zetor olur traktörün...

Umut abininde dedigi gibi kesinlikle 100 diyorum.power serisinde torku ve tork yedegi en yuksek model.zaten 90 la 100 arasinda 5 binanca oynar

Bütün motor getirmektense aynı motoru parca olarak getirip toplamak %5-10 ucuz olabiliyormus.. ayrıntısını bilmiyom..

Ülkemizde aynı kalitede zetor üretilirse fiyat cok düsmese bile parca derdi biter..

Zaten suan bile cok ucuk degil zetorun fiyatları.. kalitesine donanımına göre makul derim..

hayırlısı ile bizde zetor forterra 150 hd aldık bugün yarın gelecek araştırdım kötü okumsuz bir yönü yok genel müdür fazlı beye teşekkürler gelip bizi evimize kadar ziyaret etti tek kelime ile mükemmel bir traktör

hayırlısı ile bizde zetor forterra 150 hd aldık bugün yarın gelecek araştırdım kötü okumsuz bir yönü yok genel müdür fazlı beye teşekkürler gelip bizi evimize kadar ziyaret etti tek kelime ile mükemmel bir traktör

Hayirli olsun gule gule kullanin.yalniz hsk 140 daha atak ve seri bence 150 hd nin dingil arasi 700 800 serisi fendtle ayni ve agir bi traktor.yabanci bir yerde 150den iyi bahsetmiyordu bi ciftci ama tabikide kullanmadan bilinmez.zetor bu herzaman sasirtir insani

Forumdaki arkadaşlar, bu [MENTION=28148]arapörenli[/MENTION] ve [MENTION=46698]UÖZKAN.77[/MENTION] kardeşlerimizin görüşlerini güçlü traktörlerde tek geçerim. bu kardeşlerimiz işin iyice kompedanı olmuşlar. Güçlü traktör alacaklar, bu değerli görüşleri dikkate alırsa iyi eder, benden söylemesi. Dikkate almayanlardan pişman olanlar var.

umut bey evet ismi değiştirdim kendi ismimi yazdım telaşem cok bu yıl inşaata başlıyorum zetora bakarken u50 almıştım ekipmanıda buyuk aldık .ya ekipmandan ya traktörden vazgeçmemiz gerekiyordu tercihi traktörden yana kullandım. hayırlısı

@ KüreLee sagolasin abi.umut abim kullanici olarak daha net bilgi verir.Ben eski kullanicisiyim.Sunu demekkte fayda var ciftciler olarak zetorun elinden tutarsak bu ulkede serviside parcasida gelisir ve yerine oturur.Ayrica suanda piyasa servis,parca ve tutulmasi yuksek olan traktorlerden daha saglam daha ekonamik ve daha gucludur

• Beğen
Tepkiler: KüreLee