Zetor-Konya Fuarında

2f09eba9e23801fbdd86227aaedb4e69.jpg

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Fatih.. gecen zetor türkiyenin patronu fazlı bey.. tv de 2017 gibi zetorla birlikte türkiyede montaja başlıyacaz dedi.. bombanın pimini cekti:) tabi arada kaynayan tek bi cümleydi cok dikkat cekmemistir..

Daha önce samsun fuarında aramızda kalsın simdilik demisti ama dedigim gibi istanbul fuarında bizzat kendi acıkladı.. yani parca-servis olayı biter gibi.. zetorun dünyada 2. Fabrikası ülkemizde olacak.. valla benim icin şaka gibi rüya gibi bişey.. açılışını gözümle görmeden de inanmam:)

Bi müjde de 35-55 bg arası 3 silindir zetor motorlu zetorlar yolda deniyo.. lansmanı tarihi net degil.. duyumlar bu..

Osman konyaya gelecez insallah.. hep bi niyet ediyoz sonra bi aksilik oluyo mahcup oluyoz.. bakalım nasip..

Fatih.. gecen zetor türkiyenin patronu fazlı bey.. tv de 2017 gibi zetorla birlikte türkiyede montaja başlıyacaz dedi.. bombanın pimini cekti:) tabi arada kaynayan tek bi cümleydi cok dikkat cekmemistir..

Daha önce samsun fuarında aramızda kalsın simdilik demisti ama dedigim gibi istanbul fuarında bizzat kendi acıkladı.. yani parca-servis olayı biter gibi.. zetorun dünyada 2. Fabrikası ülkemizde olacak.. valla benim icin şaka gibi rüya gibi bişey.. açılışını gözümle görmeden de inanmam:)

Bi müjde de 35-55 bg arası 3 silindir zetor motorlu zetorlar yolda deniyo.. lansmanı tarihi net degil.. duyumlar bu..

Osman konyaya gelecez insallah.. hep bi niyet ediyoz sonra bi aksilik oluyo mahcup oluyoz.. bakalım nasip..
Inşallah newholland gibi Türkiyeye özgü dandik modele geçmezler
Hepimiz fuarda görüşürüz inşallah

Kalibso.. kusura bakma adını bilmedigimden.. power 90 yerine 100 al derim.. kg/bg durumunu düsünerek diyom.. power 90 ı yakından görünce dedigimi anlarsın uzaktan 100-110 gibi gelecek sana da..

Zaten 90 ile 100 arasında cüzi bi fiyat farkı var.. fazlı beye selamımı söyle hemen hemen aynı paraya gelir:)

----

Murat.. banada simdilik aramızda kalsın demisti.. ama suan kendi tv de herkese duyurdu.. 2017-18 dedimi zetorunda ortaklıgıyla ülkemizde üretim baslıyo..

nakliye-iscilik derken Fiyatlar düsecek kesin.. insallah kalite düsmez.. cünkü;

* burda sadece montaj yapılcak
* zetor isin icinde ve ortagı
* zetoru alan özellikle zetor diye arayıp bulan biraz fanatik/biraz takıntılı biraz fazla meraklı bi kitle.. bu olmazsa bedava versen yine hic bi zetorcu kolay kolay almaz.. böyle hayati bi hatayı yapmazlar insallah..

* Son olarak laf aramızda 3 silindir 35-45-55 zetorlar yolda.. zırt diye piyasaya sürmediler hala deneme-inceleme.. ilk duydum eyval.. ucuz hind motorlu bi model daha mı dedim.. hayır zetor üretimi zetor motorlu bi seri yolda..

Sudan ucuz hint motorları dururken.. veya Deutzla resmi anlasman varken.. tutup kendi 3 silindir motorunu silbastan üretiyosan.. kolay kolay kalitesizlige-ucuzluga kacmaz zetor derim..

Zaman gösterir zaten neyse o..

• Beğen
Tepkiler: nurettin şahiner