Bereket TV Artı Gündem: 4. Geleneksel Trakya Buluşması Yayını

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Şubat ayı başında 4. Geleneksel Trakya Buluşması'nı (bu ismi kısaltmak lazım, bundan sonra 4. GTB diyeceğim) gerçekleştirdik.

Hatta bölgesel buluşma katılım rekorunu da elinde bulunduran :cool: bu buluşmamıza Bereket Televizyonu iştirak etmiş, sağ olsunlar tüm buluşmayı kayıt altına almışlardı.

An itibari ile buluşmada çekilen görüntülerimiz derlenip 35 dakikalık güzel bir program oluşturulmuş durumda.

Söz konusu görüntüler 7 Mart Pazartesi Günü, Saat 19:00'da Artı Gündem programında yayınlanıyor. 4. GTB'ye katılamayan ya da katılıp tekrardan hatırmak isteyen tüm üylerimize duyurulur.

Not: ben bir kez izledim, kesinlikle izlemeye değer. Sadece işportacılık yaptığım kısımları izlemezseniz sevinirim:)

Merakla bekliyoruz Yılmaz kardeşim :)

Ufuk Abi çok karizmatik konuşmuşsun.

Bende ne zaman izleriz diye merak ediyordum.sağol yılmaz hocam.ayrıca trakklüpdeki yorumlarınız ve değerli bilgilerinize herzaman ihtiyacımız var.sanki bu sıralar pek göremiyoruz sizi !

Aslında hep burdayım. Açılan hemen her konuyu okuyorum. Okuyorum ama cevap yazmaya zaman bulamıyorum.

Ama uyarıyı dikkate aldım. Tempoyu artıralım :)

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Sen dur dur tamda programın yayınlanacağı gün siteye gir. İyi denk geldi.

Bu arada [MENTION=21067]sebazios[/MENTION] hiç karşılaşmadık. Artık işportacılık yapana bakar ve sen olduğunu anlarım, bu iyi oldu :p