MALKARA GÜRŞAH TANDEM TIR TİP LASTİK RÖMORK NİHAYET YUVAYA GELDİ.

Arkadaşlar nihayet GÜRŞAH TANDEM TİPİ römorkumuz geldi yarın gelecekti fakat ani kararl değişikliği ile bu gün geldi ,garaja çektik . fiyatı nakit 19000 tl
RENK KLASİK MAVİ

KASA ÖLÇÜLERİ :
BOY :4.50
EN :2.20
KAPAK :0.50

İLAVELER:40+40+35

HESAP :4.50X2.20X1.65X0.80 =13068 K/G BUĞDAY HESABI
çok aniden istanbuldan gidip ödemeyi yaptım o arada foto çekmeyi unuttum. istanbula gelince fotolar aklıma geldi gittiğimde unutmazsam fotoğraf çekip inşallah yüklerim ( vakit bulabilirsem ).

Arkadaşlar nihayet GÜRŞAH TANDEM TİPİ römorkumuz geldi yarın gelecekti fakat ani kararl değişikliği ile bu gün geldi ,garaja çektik . fiyatı nakit 19000 tl
RENK KLASİK MAVİ

KASA ÖLÇÜLERİ :
BOY :4.50
EN :2.20
KAPAK :0.50

İLAVELER:40+40+35

HESAP :4.50X2.20X1.65X0.80 =13068 K/G BUĞDAY HESABI
çok aniden istanbuldan gidip ödemeyi yaptım o arada foto çekmeyi unuttum. istanbula gelince fotolar aklıma geldi gittiğimde unutmazsam fotoğraf çekip inşallah yüklerim ( vakit bulabilirsem ).

bu arada lastiklerini yazmayı unutmuşum .
LASTİKLER : 285X70X19,5 tır tipi lastik .

Hayırlı olsun Erol abi Allah güle güle kullanmayı nasip etsin fotoları bekliyoruz.

Bu arada 13 ton dan daha fazla alır o ölçüler iyi doldurmayla 14.5 tonu zorlar.

Ağırlık bilgiside edindiğinde paylaşırsan iyi olur abi ağırlıkta römorkta çok önemli.

Tekrardan güle güle kullan..

• Beğen
Tepkiler: EROL AKGÜN
hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullanın. hayrabolu bulent tarım neden düşünmediniz ?

teşekkürler kardeşim . bülent tarım , köksal tarım , caselli ,fermak (volkan,şen) bunların tamamı ile uzun uzun saatlerce sahipleri ile görüştüm . tüm detayları sordum 10 tonluk ( bülent tarım 2300 , köksal 19000,caselli 19500 konya teslim ) dediler .cukurova trayler le bile görüştüm . daha bir sürü görüştüğüm firma var . şu anda taban sacı 5 mm olan , dingilleri dolu dingil olan başka marka yok bu tonajda . tamamı profil veya u dingil .bu artıları hesaplayınca gürşah ucuz bile geldi .köksal römork 10 ton lastikler BEZLİ lastik .bu tip lastik lere hepsi 1200 tl fark istiyor .kalan hesabı siz yapın . hemde yakın herhangi bir problem halinde müdahale daha kolay olur diyerek GÜRŞAH DEDİK .

• Beğen
Tepkiler: Ali öz
Hayirli olsun.gule gule kullanin.
tir lastigi bende 2 romorka aldim(285-70-19.5). 900-16 olan lastikler 9.5-10 ton bugday+2 ton arabayi tasimiyolardi.
sifir jantlari 200 tl ye aldim 8 tanede cikma lastik alip taktim.

Teşekkürler kardeşim sanada hayırlı olsun .ben lastik konusunu çok inceledim . karub78 kodlu kardeşimizin dediği bülent tarım sahibi ile uzun uzun konuştum . alipaşalı erkan ismini vermişti bülent tarım sahibi şimdi ismini hatırlamıyorum bana mesleğimi sordu . ve abi sorun istemiyorsan tır tipi al arkana bakma dedi .geçen sene verdiklerimden 6 adet bezli lastik patladı dedi gece mece gidip adamın lastiğini değiştirdik dedi kendi ifadesi

abicim hayırlı olsun...
resimleri en yakın sürede bekliyoruz.
ben senden çok sevindim hayırdır acaba..

yusuf kardeşim çok teşekkür ederim . inşallah daha iyileri sizlerin olur . uzun araştırmalar sonun da ( ALİPAŞALIERKAN VE YILMAZ AKGÜN KARDEŞLERİMİNDE )Tavsiyeleri ile karar GÜRŞAH oldu. tekrar teşekkürler . inşallah pat diye erzuruma cağ kebabı yemeğe geleceğiz . erzurumlu bir iş arkadaşım var ekip olarak gidip cağ kebebı ve ondan sonrada 1 akşam kalıp ertesi günü dönmeyi düşünüyoruz .nasıl olsa uçak bedava kebeplarda bedava olcak bundan iyisi can sağlığı . iyi akşamlar .

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Hayırlı olsun Erol abi Allah güle güle kullanmayı nasip etsin fotoları bekliyoruz.

Bu arada 13 ton dan daha fazla alır o ölçüler iyi doldurmayla 14.5 tonu zorlar.

Ağırlık bilgiside edindiğinde paylaşırsan iyi olur abi ağırlıkta römorkta çok önemli.

Tekrardan güle güle kullan..

süleymen kardeşim çok teşekkürler .inşallah daha iyileri sizlerin olur .foto atarım inşallah . hiç fotoğraf çekemedim hemen istanbula dönmek zorunda kaldım araba nın ağırlık bilgisini istedin galiba yanlış anlamadıysam . ama tonaj bilgisini net doldurmadan bulamayız . tartya girince yazarım .arabanın içindeki gergi ler hoşuma gitti . alt gergi zincir . üst iki tanesi üstten geçme profil .

yusuf kardeşim çok teşekkür ederim . inşallah daha iyileri sizlerin olur . uzun araştırmalar sonun da ( ALİPAŞALIERKAN VE YILMAZ AKGÜN KARDEŞLERİMİNDE )Tavsiyeleri ile karar GÜRŞAH oldu. tekrar teşekkürler . inşallah pat diye erzuruma cağ kebabı yemeğe geleceğiz . erzurumlu bir iş arkadaşım var ekip olarak gidip cağ kebebı ve ondan sonrada 1 akşam kalıp ertesi günü dönmeyi düşünüyoruz .nasıl olsa uçak bedava kebeplarda bedava olcak bundan iyisi can sağlığı . iyi akşamlar .

tamam abim..
gelirsen başüstüne..
madem öyle..
pekmezli kadayıfıda ben yedireyim olurmu.. :)

• Beğen
Tepkiler: EROL AKGÜN