Hidrolik Direksiyon

Selamın aleykum mf 240 s e yandan hema hidrolik taktık sıkıntısı oluyor malum aranızda mfnın orıjınal dıreksıyonunu taktıran varmı yada bu direksiyonla ılgılı yardımcı olabılecek yolda cekme yapıyor buna alıstık dıyelım ama turdan dustu traktor bunun bır caresı varmıdır sımdıden tesekkur

Son düzenleme:
Taktırırken Bunları Göz Önünde Bulundurmalıydınız En Adi Malı Taktırmışsınız Ustanızın Bunu Biliyo Olması Lazım Bizim Akraba Yaptırdı Aynısını Berbat Zaten Aldınız Direksiyon 600 Tl Civarı Olması Lazım 1000 Küsüre Kadar Çesitleri Var Ben 165'lik İçin Konusuyorum 1200 Küsür Tl Fiyat Aldım Önden Gizli Tip Orjinal Diye Geçiyor Sizinde Çözümün Ya Böyle Kullanmaya Devam Edeceksiniz Ya Kara Düzene Yada Sıfır Baştan Dediğim Kaliteli Direksiyonlar Taktıracaksınız Başka Çaresi Yok Hiç Ayarla Felan Ugraşmayın Düzen Tutmaz Tavsiye Etmem ...

Önden takılanlar 2/3 çeşit oluyor. Ben 165'e yandan A.h.s. taktırdım bayağı kullandım tur falan değişmedi, sadece tam sol yapınca takılma vardı götürdüm boya vardı pistonun ucunda sebebi oymuş zımpara yaptılar düzeldi.Pompanın yağ tapası sibopluydu sıkışınca tapadan yağ atıyordu.