ilaçlama memesi hangisini almalı?

holsan 2000 lt ilaçlama makinesi var. bunun memeleri kırılmış bozulmuş bazıları. malatya da her yere sordum ama hiçbir yerde plastik memelerden yok. demir var onlar da sürekli akıtıyor ve atışı plastiğe göre çok kötü. özellkle konya da falan bunları temin edebileceğim bir firma var mı bildiğiniz. ve de bu plastik olanlardan marka önemli mi hangisini almalı.

bu burada olan benim istemediğim demir meme

bu ise üstünde olan istediğim tip. dururken damlatmayan. atışı düzgün olan tip. internetten baktım ama bir sonuca varamadım.

Demir memeler burda 5 lira. Bir tane konyada ilaçlama makinası üreticisinden meme sordum aynı toyman plastik memeye 25 lira dedi. Birebir aynısı fabrikası 8 liraya gönderdi o adam 25 dedi. Manisada bir firma yine ilaçlama makinası üreticisi aynı memeye 15 tl fiyst verdi

30 liraya aldım bee. Içindeki plastik filitreyi aldım ayrıca tanesi 5 liraya. Adresi öğrendim artık Allah razı olsun kardeşim.
Bi de bu plastik memelerin Yan taraftaki meme nasıl kullanılır ne işe yarar ?

c60bf69a7d25598872069ea149595abe.jpg
886807b0025fd4cac4c54ebed08472c0.jpg

Bu iki memenin birbirinden farkı nedir arkadaşlar

30 liraya aldým bee. Içindeki plastik filitreyi aldým ayrýca tanesi 5 liraya. Adresi öðrendim artýk Allah razý olsun kardeþim.
Bi de bu plastik memelerin Yan taraftaki meme nasýl kullanýlýr ne iþe yarar ?
plastik kullanmadim bilmiyorum.Arastirmadan almiyorum artik.Bugun kaynak makinasi siparisi verdim 325 tl ye arastirirken ozellikler filan derken baktim aynisi 250 tl hemen iptal ettim 250 ye hemde kargo dahil siparis verdim tamam aldim nasil olsa deyip bakmasam gitti 75 tl :)

30 liraya aldım bee. Içindeki plastik filitreyi aldım ayrıca tanesi 5 liraya. Adresi öğrendim artık Allah razı olsun kardeşim.
Bi de bu plastik memelerin Yan taraftaki meme nasıl kullanılır ne işe yarar ?

Tekli memelerde kullanımı yok o tan tarafın. İşte onlar makina durumca damlaymasın diye yay ve lastikten oluşan damlatmama tertibatı. Düz demir memeler durduğu yerde damlatırlen damla kesicili bu memeler yanındaki o çıkıntılı tertibat sayesinde durunca damlama yapmıyor