98 vs 99 model Mf 285s hakkında..

e5aa53c68ff4d9a39ead4a9420fd1c12.jpg

398 ile ayni teknoloji. Rotsuz olmasi avantaj cunku manevrasi cok iyi. Bende meyve bahcesi var sira arasi 5 metre. Zorlanmadan donuyorum. Tek frenle dahada kisaltabiliyorum. Zorlanma diye bisey yok yavas 1 ile cekmeyecegi sey yok. Yakit olarak 80-66 fiat ile karsilastirdigimda biraz fazla geldi oda motor hacminden olsa gerek. Ama yaptigi iscilik cok iyi. Traktorde cok ince bi ozellik var. Motorun on radyatorunun altinda uzatma var yaklasik 15cm. Bu uzatmanin rampa yerlerde cok faydasini gordum. Dingil mesafesi arttikca hem cekis hemde hidrolik kaldirma kapasitesi artiyor. Alacaklara ara isler icin siddetle tavsiye ederim. Simdi dar tekerlek bakiyorum. Bulabilirsem 6gen yada 8gen gobekli. Birkere taktimmi hic cikarmicam.

Bir arkaşımın merakını gidermek için yorumlarınızı bekliyorum. 98 vs 99 model mf 285s arasında yakıt çekiş vb farklılıklar varmıdır? Herkese teşekkürler.

Yakıtta farklılık yoktur ama 99 ve 2000 lerin kronik sorunu direksiyon ön sportu patlatması veya direksiyon pompasının milini kırması. Bizde vardı daha önce 2000 model yazdığım sorunları yaşadık oradan biliyorum.