TD100D Kökboğazı İlacı Uygulamasında [GoPro]

kolay gelsin.şu izli buğday ekiminde.gübre ve ilacı aynı izden atıyorsunuz sanırım.her iki makineninde atım mesafesi aynı mı?bir açıklarsan sevinirim.bende geçen sene irtem mibzer aldım.ancak izli değil.izlisi ile değiştirmeyi düşünüyorum

Evet gübre ve ilacı aynı yerden atıyoruz. İlaçta kanat açıklığı 12 metre. 3 metrelik mibzerle ekiyoruz. Her 3 makineden sonra bi iz bırakıyoruz. Böylece iki iz arası merkezden merkeze 12 metre oluyor. Gübre makinesinin de acıları ona göre ayarlı, yakın zamana kadar klasik gübre makinesi kullanırken , birkaç senedir Gaspardo Zeno modelini aldık. Onun atma genişliği 24 metre, bi izden öbür ize kadar atabiliyor. Yarım doza ayarlayınca da üstüste iki defa geçince istediğimiz kiloya ulaşıyoruz. Eski gübre makinelerinde, alan alan yetistirememe problemleri oluyordu.

Güzel Video Berk, Kolay Gelsin. İyi Alıştın Sende GoPro'ya :) Ama Hala Şöyle Güzelce Birleştirilmiş, Güzel Kurgulanmış Bi Video İstiyoruz ;) Erkan Abi'de Drone'la Çeker, Birleştirirsiniz Beraber :)

Saolasin ömer. Prodüksiyon işi aklımda hep, öncesinde böyle çerezlik editler yapıyorum. Bütün yaz sezonunu kapsayan bi prodüksiyon yapıcam , elimde bi sürü video var. Editör olarak Adobe Premier'e geçtim. Tavsiye ederim