"HUMİKCAN" Humik Asit Siparişleri. SEYHAN KİMYA

Hayırlı olsun tekrardan, 1 bidon da ben sipariş ediyim.
Eyvallah abi. Adresi yolla abi özelden
Hayırlı olsun Doğancan
Eyvallah abi
hayırlı olsun patron adresi biliyon yatık sekiz sevkiyatı bekleriz... :D Gayrettttt hamur gonderrrrrrrrrrr misali ümik gönder ümit olsun kıraç torpaklara :D
Kaç bidon ümika istiyon

Öncelikle hayırlı kazançlar diliyorum :) Bir bidon kaç litre? Dekara ne kadar uygulama yapılıyor? Ona göre bir deneyelim,tabi mali işler müdürü onayını alırsak ki alırız herhalde ona göre siparişimizi verelim. :)

Elimde bi firmanın potasyum humat toz olanı var doganbey1 kardeşim. Alış veriş olsun, fakat yine de Temmuz ağustos gibi bir bidon sipariş edebilirim. :)ayırlı uğurlu bereketli olsun. Fakat benim gübreleme tankının şu vantuz mu diyorlar ne, hava alma tahliyesine bi çözüm bulmam lazım. Tankın dibindeki otlar, sızan hümik asitlerden ekin tarlasına dönmüş:D çok kaçırıyordu. yarısı herhalde buralara aktı gübrelerin:D :D

Öncelikle hayırlı kazançlar diliyorum :) Bir bidon kaç litre? Dekara ne kadar uygulama yapılıyor? Ona göre bir deneyelim,tabi mali işler müdürü onayını alırsak ki alırız herhalde ona göre siparişimizi verelim. :)
Bir bidon 20 litre ve 23-24 kg arasında geliyor. Topraktan uygulanacaksa minumum 2 litre, yapraktan uygulanacaksa 150-500 ml arasında ürününe göre değişir. Litre fiyatıda dediğim gibi fabrika teslim 5 lira. Kargo olursa tüm Türkiye adrese teslim bir bidonu (20 litre) 15-16 lira arasında. Anbar olursa daha uygun olabiliyor. Siparişlerini bekliyorum :)
Hayırlı olsun, Allah muvaffak etsin...
Sağol abim. Teşekkür ederim.
Bladerim hayırlı uğurlu olsun.bol kazançlar.
Sağol biladerim. Nasipse gelecem o tarafa. Sana bir şeyler ayarlayacam ;) :D
Elimde bi firmanın potasyum humat toz olanı var doganbey1 kardeşim. Alış veriş olsun, fakat yine de Temmuz ağustos gibi bir bidon sipariş edebilirim. :)ayırlı uğurlu bereketli olsun. Fakat benim gübreleme tankının şu vantuz mu diyorlar ne, hava alma tahliyesine bi çözüm bulmam lazım. Tankın dibindeki otlar, sızan hümik asitlerden ekin tarlasına dönmüş:D çok kaçırıyordu. yarısı herhalde buralara aktı gübrelerin:D :D
Sağol abim. Vallaha bilemem şimdi. Sen bence şimdiden al :D

Buradan [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] abime tekrar teşekkür ediyorum.

allah hayırlı uğurlu etsin artık güvenerek alacağımız bir markamız var humikCAN
buğdaya harmanlanmış suda eriyen harmanlanmış toz npk yaprak gübreleri ile uygularken dekara kaç cc ona göre hesaplayıp sipariş verelim bir de iletişim tel burdan yadan özelden gönder arayayım
tekrar hayırlı olsun
tüm trakkulübe

Hayırlı ve bereketi içinde olsun dogan bir bidon bizede yolla;))
Sağol Şadan abim. Pazartesi kargoya verilir ürünün. Salı günü kapında olacak inşallah.
Hayırlı uğurlu olsun biraderim, Allah'ım hayırlı bol kazanç ve müşteri nasip etsin.

Trakkulüp olarak fabrikanıza işletmenize bir gezi yapalım olmadı sponsorumuz da olursun :)
Biladerim gözünüzde çok büyütmeyinde. Bir İRTEM gibi değil tabi :D Ama her zaman beklerim. Neden olmasın.
doğancan abi hayırlı olsun bir bidon ben istiyorum özel olsun deneme yapalım burda eğer beğenirsek etraftan alan olur....:)
Sağol kardeşim. Özeli geneli neyse o :D Analiz sonucu çıkacak yakında. Göreceğiz bakalım nasıl olacak :D Sen bana mesaj at ki sıraya alayım.
allah hayırlı uğurlu etsin artık güvenerek alacağımız bir markamız var humikCAN
buğdaya harmanlanmış suda eriyen harmanlanmış toz npk yaprak gübreleri ile uygularken dekara kaç cc ona göre hesaplayıp sipariş verelim bir de iletişim tel burdan yadan özelden gönder arayayım
tekrar hayırlı olsun
tüm trakkulübe
Allah razı olsun abi. Bu konuda dekara 150 cc-500 cc arasında bir uygulama yapılabilir ve çokda güzel olur diye düşünüyorum. Daha önce ben denemesini yapmadım. [MENTION=21067]sebazios[/MENTION] daha iyi bilir. Muhakkak denemişitir.
Rabbim hayırlı helal paralar nasip etsin inşallah hayırlı işlerin olsun dogancan

Sağolasın biladerim. Teşekkür ederim.

Değerli üyeler hepinize selam olsun. Uzun zamandır kurulum ile uğraşıyordum. Allahın izni ile bugün üretime başlıyorum. HUMİKCAN için talepler geliyor. Bu taleplerin askıda kalmaması için buradan konu açıyorum. Humik Asit almak isteyen değerli arkadaşlarım buraya kaç litre istediklerini yazarsalar sevinirim.

Litre satış fiyatı Fabrika Çıkışı 5 TL olacak. Anbar veya kargo ile gönderilecek. Nakliye ücretlerinin KDV'sini ben ödeyeceğim. Ürünlerinde KDV ödemesi bana ait olacak.

il gezmelerine nezaman başlıyorsun kardeşim
butarafa gelirsen seni birkaç bayi ile tanıştırayım

uploadfromtaptalk1458418203078.jpg En çok humik asit ihtiva eden Humikcanlar geldi, darısı sizlere...
Teşekkürler Doğancan [emoji6]

Ekli dosyayı görüntüle 9197 En çok humik asit ihtiva eden Humikcanlar geldi, darısı sizlere...
Teşekkürler Doğancan [emoji6]

Ayyy çok sevindim vallaha abi. Allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin. Dediğim gibi abi, çalkalamadan bidonu kullanırsan çok daha iyi olur. Birde eldiven ile kullanmanızı öneriyorum. Allah bereketini arttırsın.

Ürünümüzü analizide yapıldı. Humik-Fulvik Asit içeriği %24,7'dir. Bu oranla TÜRKİYE'de üretilen en yüksek içerikli üründür. Artık inşallah ilkler, yenilikler bizden sorulacak.