"HUMİKCAN" Humik Asit Siparişleri. SEYHAN KİMYA

[MENTION=919]doganbey1[/MENTION] Ekimde 150 donum kadar 300.000 m2 Aydan hanim cinsi arpa ekimi dusunuyoruz ne kadar almamiz gerekli ekimden once nasil uygulayacagiz dekara ne kadar kac litre su ile karisacak Afyon dinar kargo dahil bana maliyeti ne olur ekimin ilk haftasi teslim alabilirmiyim selamlar
Merhabalar. Dilerseniz numarandan bana çağrı bırakın ben sizi arayayım. Daha detaylı bilgi alışverişinde bulunuruz. 0531-858-44-02
Fiyat değişti mi Doğancan.
Yok abi değişmedi.

• Beğen
Tepkiler: demirciler_14
Amino asit ne işe yarıyor arkadaşlar

Olumsuz iklim şartlarında strese karşı etkilidir: Su stresi, dolu, don, ısı dalgaları, böcek saldırıları, hastalıklar, düzensizlikler ve gece gündüz arasındaki ani sıcaklık değişimleri gibi durumlarda kullanılır
Maksimum canlandırma ve uyarıcı etkisi vardır, özellikle mahsulün kritik dönemlerinde (Dikim, çiçeklenme, olgunlaşma dönemi gibi)

Olumsuz iklim şartlarında strese karşı etkilidir: Su stresi, dolu, don, ısı dalgaları, böcek saldırıları, hastalıklar, düzensizlikler ve gece gündüz arasındaki ani sıcaklık değişimleri gibi durumlarda kullanılır
Maksimum canlandırma ve uyarıcı etkisi vardır, özellikle mahsulün kritik dönemlerinde (Dikim, çiçeklenme, olgunlaşma dönemi gibi)
Kış suğuklarına karşı etkili midir? Birde nasıl temin edebiliriz