(GOPRO) DEUTZ-FAHR AGROFARM 420 ALPLER 4LÜ OTOMATİK PULLUK +AGROFARM 420 MOTOR SESİ

Cevap: (GOPRO) DEUTZ-FAHR AGROFARM 420 ALPLER 4LÜ OTOMATİK PULLUK +AGROFARM 420 MOTOR

Kadam aruv bolgan emeğine sağlık Ünlüye geçişi bende öneririrm motoru kasmaz daha rahat daha hızlı sürüm...

teşekkür etermen kayerlisin?(teşekkür ederim nerelisin?)
Ünlü pulluğa gelince, dediğim gibi pek beğenmiyorum bizim buralarda çok alan oldu ünlü kullanan kişilerin tarlalarına bakıyorum baya otlanıyo tarlaları. Mazottan kar edicem diye bizden birkaç sefer fazla işçilik yapıyorlar.;)

not.turan cengiz pullukta var taban demirleri yeni takıyoruz alplerin güdükleşmiş demirleri bile batarken turan batmıyor sert yerlerde ünlüyü düşünemiyorum beni sinir eder :mad: :D

Cevap: (GOPRO) DEUTZ-FAHR AGROFARM 420 ALPLER 4LÜ OTOMATİK PULLUK +AGROFARM 420 MOTOR

teşekkür etermen kayerlisin?(teşekkür ederim nerelisin?)
Ünlü pulluğa gelince, dediğim gibi pek beğenmiyorum bizim buralarda çok alan oldu ünlü kullanan kişilerin tarlalarına bakıyorum baya otlanıyo tarlaları. Mazottan kar edicem diye bizden birkaç sefer fazla işçilik yapıyorlar.;)

not.turan cengiz pullukta var taban demirleri yeni takıyoruz alplerin güdükleşmiş demirleri bile batarken turan batmıyor sert yerlerde ünlüyü düşünemiyorum beni sinir eder :mad: :D

Tam tersi bizim buralardad unlu tutuluyor.Hic ottan sikayet eden duymadim.kendi pullugumu kullanmaz oldum.hep unluyu takiyorum genelde.2 yil once babam alpler aldi aldigi dakika geri verdirdim

Tam tersi bizim buralardad unlu tutuluyor.Hic ottan sikayet eden duymadim.kendi pullugumu kullanmaz oldum.hep unluyu takiyorum genelde.2 yil once babam alpler aldi aldigi dakika geri verdirdim

Doğrudur bizim buradada baya tutuluyor ottan şikayet eden bende duymadım sadece gözlemim bu yönde :D

İmkanı olan varsa tarlasınıñ yarısını aynı no pulluk ünlü ile yarısını diğer yarısını alpler ile sürsün.bakalım hangi kısım daha önce otlanacak?imkanı olan deneyin.

Hoşgeldin :)
Güzel paylaşım Görkem devamını bekliyoruz
Hoşbulduk :)
aramız hoş geldın arkadaş çekımlerın devamını beklerız
Hoşbulduk, elimden deldiğince çekicem video:cool:

Prodüksiyonlar çok güzel devamı da gelir inşallah.Eline sağlık.
teşekkürler:eek:
Eline sağlık çok güzel hazırlanmış video.
teşekkürler:)