Konya Tarım Fuarına Katılacak Arkadaşların Dikkatine!

bende şekersiz içerim ama çaya kaç şeker alırsınız diye sormalarında sakınca yok :)

Ali saçına bir kırmızı karanfil takarsan seni tanımam kolaylaşır.

Yılmaz hocam standın bi kısmında trakkulub için 1-2 masalık bölüm ayıracak mısın?
1 bardak çay hakkımızı ferah bi ortamda değerlendirelim :)

Masa işi kolay da, boş kalır diye korkuyorum.

Aynen Nasip :)

Yılmaz abi trakyadan sonra konyada da kolları sıvayacak yeni proje mi yoksa :)

Ercan yeni bir ürün tanıtımı olacak ama yeni bi proje değil. Sadece bi eksiğimizi giderdik. Güzel giderdik ama. Fuarda o da tanıtılacak.

Mahalle baskısı yüzünden katılamıyacam büyük ihtimal :)

Bu iyidi. Son zamanlar duyduğum en ince esprilerden biriydi gerçekten :)

ben fuarın ilk günü gelmeyi düşünüyorum. hafta sonu çok kalabalık oluyo. ilk gün olmaz inşallah. gelicek arkadaslar net tarih belirtirse görüşme fırsatımız olur. yılmaz abi gelmek nasip olursa uğrar bi çayını içeriz. arka baskı tekerleriyle ilgilide görüşmek istiyorum. baltalı tip aldıgımız pinomatik ekim makinasına pancar ekiminde eski tip ekim makinalarının baskı tekerleri gibi v tipi baskı tekeri almak istiyorum yada baltalı tipe diskli sistemin baskı tekerlerini almak istiyorum. kaymak tabakası tutuyo tokraklar o sekilde çözmeyi planlıyorum.geldiğimde istişare yapmak isterim.

ben fuarın ilk günü gelmeyi düşünüyorum. hafta sonu çok kalabalık oluyo. ilk gün olmaz inşallah. gelicek arkadaslar net tarih belirtirse görüşme fırsatımız olur. yılmaz abi gelmek nasip olursa uğrar bi çayını içeriz. arka baskı tekerleriyle ilgilide görüşmek istiyorum. baltalı tip aldıgımız pinomatik ekim makinasına pancar ekiminde eski tip ekim makinalarının baskı tekerleri gibi v tipi baskı tekeri almak istiyorum yada baltalı tipe diskli sistemin baskı tekerlerini almak istiyorum. kaymak tabakası tutuyo tokraklar o sekilde çözmeyi planlıyorum.geldiğimde istişare yapmak isterim.

Ortak Bi gün seçsek ogün gelsek fena olur [emoji4]

Arkadaşlar an itibarı ile konyadayız. Gelecek arkadaşlar için söylemeyi unutmuşum. İrtem standı 3. salonda.