Konya Tarım Fuarına Katılacak Arkadaşların Dikkatine!

Arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere 23-27 Mart tarihleri arasında 14. Konya Tarım Fuarı var. Yakın tarihte 2 büyük buluşma gerçekleştirdiğimiz ve fuarın 5 gün süreceği düşünülürse, ortak ve büyük bir buluşma yapabilmemiz zor gibi.

Ancak daha az katılımcının olduğu, hali ile daha pratik buluşmalar düzenlenebilir. Güzel de olur.

Fuara katılmayı düşünen ya da planlayan arkadaşlar, tek bir başlık altında iletişime geçerse, daha iyi koordine oluruz gibi geliyor.

Bu nedenle fuara gitme niyeti olanlar, varsa niyetlerini, oldu ki niyet kesinleşti, katılacakları gün ve saati bu başlık altında yazarsa, birlikte hareket etme açısından faydalı olur.

Başlığı açtığımıza göre ilk ben başlayım.

Şimdi her işin bazı avantajları var :)

İşin özü, fuar süresince (yani 5 gün boyunca) İrtem Tarım Makinaları Standı'nda olacağım. Fuara yolu düşen tüm üyelerimiz, (herhangi bir ticari gayeleri olup olmaması farketmeksizin) bi çayımı içmek için davetlimdir. (yalnız sadece "1" (bir) çay olursa sevinirim, 60.000 üye var, daha ilk fuarım. kıymayın bana)

Alışveriş niyeti ile gelecek arkadaşlara da indirim olarak artık... Neyse..

Evet, toparlarsak dediğim gibi arkadaşlar. 5 gün Konya'dayım. 2 lafın belini kırmak için dahi olsa beklerim. Daha önce tanışmadıysak endişe etmeyin. Standa gelip "Trakkulup"ten dediğiniz anda olay biter.

haaa tamam irtem havalı mibzeri hazırlayın bana özel fiyatla.gübreliksiz olacak.diskli veya baltalı artık hangisi fiyat olarak anlaşabilirsek. tamda alacağım marka alacağım makine standındasın.vade var mı ?

26 veya 27 si ogleden sonrayi hedefliyorum, ancak tam is zamani oldugu icin simdiden bilemiyorum.

Sıkıntı olursa söyle, fuarın tarihini değiştirtelim. Hizmette sınır yok :p

haaa tamam irtem havalı mibzeri hazırlayın bana özel fiyatla.gübreliksiz olacak.diskli veya baltalı artık hangisi fiyat olarak anlaşabilirsek. tamda alacağım marka alacağım makine standındasın.vade var mı ?

Daha detayları konuşmadık ama o zaman kadar netleştirir, direkt özelden bildiririm.

Kalabalık olmasın diye haftaiçi gelmeyi planlıyorum. Şekersiz çay 2 olsun Yılmaz abi ;)

Açıldığı gün yada 2. gün aksilik olmazsa oradayım

Barış geliyo, İzzet Abi geliyo. Murat Abi (hermiyas) geliyo. Valla çok güzel bi fuar olacak. İçime doğdu :)

• Beğen
Tepkiler: cem.ispir

Benim kılçıklı işim bitmez ama eğer denk gelirse Konya fuarı cacıkta senin için gelmek isterim. Şekersiz çay 3 oldu ama yanında tatlı tam süper olur. :)

Benim kılçıklı işim bitmez ama eğer denk gelirse Konya fuarı cacıkta senin için gelmek isterim. Şekersiz çay 3 oldu ama yanında tatlı tam süper olur. :)

Valla bu güne kadar tanışmak fırsat olmadı, fuar bahanesiyle olur inşallahı. Çaylardan kalan şekerleri toplarsam bi tatlı çıkartırım gibi geliyo.

Diğer firmaların elemanlarına hunharca soru soracam gün inikam günüdür nıgahahahahaha şaka biyana ürünler hakkında bilgi sahibi olmayan elemana denk gelmeyi istiyorum yılmaz abi

Gel gel sen. Gel gel bana gel..

• Beğen
Tepkiler: Barış UZEL