FABRİKADAN HALKA FAZLA PARA VERMEYİN YEDEK PARCALAR BURADA

TARIM MAKINALARINDA INDIRIM

ISTEDIGINIZ MODELIN FOTOSUNU CEKIN YOLLAYIN

UCRETLER TOPLU ALIMLARDA INDIRIM UYGULANIR O YUZDEN FIYAT YAZMADIN

ULASABILECEGINIZ NUMARA : 0507 498 66 52

IMG_20160316_172519.jpgIMG_20160316_172530.jpgIMG_20160316_172554.jpgIMG_20160316_173117.jpgIMG_20160317_133514.jpgIMG_20160317_133532.jpgIMG_20160317_133549.jpgIMG_20160317_133611.jpgIMG_20160317_134325.jpgIMG_20160317_133800.jpg

3-5 adet alırsan tabıkıde dogru uzak yerlere toplu alım yapılırsa ucuza gelir toptancılar ıcın tabıkı bıraz daha uyguna olur

pekı oralarda fıyatları nasıl bunların sızlerden fıyat alabılırmıyım mumkunse

3-5 adet alırsan tabıkıde dogru uzak yerlere toplu alım yapılırsa ucuza gelir toptancılar ıcın tabıkı bıraz daha uyguna olur

pekı oralarda fıyatları nasıl bunların sızlerden fıyat alabılırmıyım mumkunse
Hayırlı işler . siz kendiniz herhangibir fiyat vermeden neden fiyat araştırması yapıyorsunuz. Elinizdeki ürüne tane olarak şu fiyat ,takım olarak şu fiyat ve şu kadar spariş verirsenizde fiyat şu olur diye yazarsanız zaten işine gelpde almak isteyen bulundu yerle fiyat kıyaslar spariş verir.

Hayırlı işler . siz kendiniz herhangibir fiyat vermeden neden fiyat araştırması yapıyorsunuz. Elinizdeki ürüne tane olarak şu fiyat ,takım olarak şu fiyat ve şu kadar spariş verirsenizde fiyat şu olur diye yazarsanız zaten işine gelpde almak isteyen bulundu yerle fiyat kıyaslar spariş verir.

bunların fıyatını arastırmıyorum buyuk toptancılara sattıgım fıyyattan buraya koydum ıstedıgınız yere sorabılırsınız ısıl ıslem gormus malzeyı bızden daha ucuza alamazsınız

IMG_20160316_172554.jpg

ozel fıyattan bı tanesı

ısıl ıslem gormus celık malzeme

toptan veya perakende fıyatı : 8 TL

ozel marka vurulmasınız ıstersenız onuda yapıyoruz toplu alımlarda

Ekli dosyayı görüntüle 9151

ozel fıyattan bı tanesı

geçen hafta 7 tane aldım bundan 60 lira verdim 8-10 tl arası satılıyor eskişehirde...pek de fiyat farketmiyor kalite farkeder belki denemek lazım kargo ile aynı paraya gelir muhtemelen

ozel fıyattan bı tanesı

Bizim burda demirci satıyor tanesi söküp takması dahil 15-20tl arasında. 15tl olan ısıl işlemsiz, 20tl olan ısıl işlemli

Peki bu malzemeler ekstra uzun ömürlü mü? Toprakta kolay aşınmayan malzeme mi? Çünkü ithal olarak satanlar var onların fiyatları daha yüksek ama çok yer sürüyor patikler.

ozel fıyattan bı tanesı

Cevap için teşekkürler . fotosunu koydugunuz çizel ayagından , yerel usta yapımı tır vs makasından 8-10 tl . hazır alırsan uzunluk ve kalınlıgına göre 12 tl yede var 15 tl yede . ben genelde hazır alıyorum , özel vidalarıyla birlikte sürekli aldıgım yerden vidalarla birlikte 11 tanesini 150 tl aldım.
En son aldıgım ayakları köye gittigimde foto ceker burda paylaşırım , ben çizelle yılda en az 1500 dönüm yer işliyorum(1000m2 üzerinden) o yüzden ilgimi cekti paylaşımınız. Ayrıca diger ürünlerin fiyatlarınıda paylaşın mutlaka almak isteyen olur.
Şayet fotodaki ayaktan 11 tane alacak olsam kırşehir merkez ev adresine göndermek şartıyla nasıl olacak bu iş. Ürün elime geçtiginde hoşuma giderse devamı gelir alacagım miktar baya olur, eşe dostada tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bizim burda demirci satıyor tanesi söküp takması dahil 15-20tl arasında. 15tl olan ısıl işlemsiz, 20tl olan ısıl işlemli

Peki bu malzemeler ekstra uzun ömürlü mü? Toprakta kolay aşınmayan malzeme mi? Çünkü ithal olarak satanlar var onların fiyatları daha yüksek ama çok yer sürüyor patikler.

urun kırıldı patladı catladı herturlu garantili ısıl ıslem gormus sertlestırılmıs yurt dısı dahıl bu urunden gıdıyor borcelıkten uretılıyor

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361