ERKUNT'A TRAKKULÜP STİCKERİ YAPIŞTIRDIM...

Selamün aleyküm arkadaşlarım abilerim.:eek:
6 Ay aradan sonra köye gittim 150 km yol ama çocuğun okulu iş yoğunluğu derken 6 ay olmuş, iki gün kadar gezdik geldik geçen haftalarda..
Trakkulüp buluşmasında başkanımız saolsun Trakkulüp stickeri bastırmış bizim için onları yapıştırmaya vaktimiz vardı, yağmur bol yağmış geleceğim gün biraz iyiydi ancak, ergudum için yapacağım şey çok ama senede 3-4 kez ancak görebiliyorum :( fabrikada yenilerini daha çok görüyorum o ayrı olmadı galerileri gezince iş tamam en son başkanla gitmiştik ne soğuktu ama başkan [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] :)

Belki yakında size bir süpriz yapabilirim kesin olmadığı için yazmıyorum ama bakalım neler olacak, traktör sürmeyi bile unutmaya başlamışım biraz antrenman şart gibi yazın tarlanın yolunu tutayım olmadı.

Ergut çamurdan görünmüyor o alışık bu duruma yazın bi detaylı temizlik yaptırırız artık. :rolleyes:
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] gelde bu ergudu döv hadi yiyorsa Kadirin erguda gavura vurur gibi vurmuşun...

saygılarımla.....:)

IMG_20160306_130745.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Erkan bu sadece senin için biraderim temiz değildi ergut. :)
[MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION]

10.jpg

claasın arka camına ergut yazdıracam :)
ercan hayırlı olsun yakışmış..
fotolarda çok güzel.

De get la daha claasın başına karlar yağarken ne ara yazdırcan :)
Daha yapışacak şeylerde var zaman yok ki :(
Fotolar güzel de yıkanması lazım fotoların
Clasik ne ediyor, döytzü sattın mı takılamıyorum artık emekli döytzcü

arayı acma ercan bır 6 daha ugramsan erkunt tanınmaz hale gelecek benden soylemesi :D

Köye varınca babama derim baba bunu yeni mi aldın adı şanı nedir hiç görmedim derim Emrah hocam :)
O zaman ben bi köye açıp ergudu bi yıkayayım :)

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş