Fiat 70-56 mı rektefe yaptırdım geçenlerde forumdaki tavsiyeler için hepineze tşkkrle

Arkadaşlar yapımı 2.600-2.700 oldu bizim oranın en iyi ustasına yaptırdım ama pompa yaptırmadım usta gerek duymadı iyi gibi gözüküyor dedi ama verim olmazsa onada el atalım dedi tekrardan teşekkürler hepinize

Cevap: Fiat 70-56 mı rektefe yaptırdım geçenlerde forumdaki tavsiyeler için hepineze

Motor ağır bir bakımdan sonra hele ki rektefe ve motor yenilemede yakıt sistemi değişmese de bi enjektörleri ve pompayı ayar yaptırmamak olmaz, tamam belki iyi diyebilir ustan ama ölçmeden bu iş olmaz bence pompa ve enjektörlerinizi gösterin iyi bir pompacıya..

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Cevap: Fiat 70-56 mı rektefe yaptırdım geçenlerde forumdaki tavsiyeler için hepineze

Ya arkadaşlar bakın 1250tl parça tuttu 600 tl motor yıkamasıyla beraber taşlarlama tuttu 700 tl usta aldı 200tl de elektirik bölümüne verdik az saat midiyecesiniz bakın motor şu durum daydı 4 tonluk römork varya onu tam dolu yokuşu 1 ile çok nadir çıkıyor du dönemeçli bir yokuşsa taviye 4 ha diyecesiniz o kullanıştan değişir bunu tek ben demiyodum motor artık yağ atmayada başlamıştı boş vaganlo yokuşu 3 le çıkıyodum boşta yokuşa gelince 3-4 arasında gidiyodum 3 de vites istiyor 4 çıkamıyor düşürmyi istiyor bana göre makul geldi isterseniz aksaray ağaçören civarında iseniz ustanın numarasını veriyim sizdde yaptırın :D ya bu adam bizim o ranın hem en eski ustası hem en iyi eniştem gil 640 rektefe ettirdiler 20yıl gitti onlara o 640