FARMÖZ gübre serpme kullanan var mı?

Markasi onemli degil tek diskli alma.tek diskli olanlar sol una az atar.yani dengeli atmaz.
ustune bindirmek icin 2. Turda hep yakin gitmek lazim.daha cok cigner ve homojen atmaz.
Ben tek diskliyi 500 lirayada verseler almam.
1200 e onu alcagina 2.5- 3 liraya ciftli al derim.
Ilk kullandigin sene fark edersin demek istedigimi.

Arkadaşlar dün gittim kooperatifte ellerinde kalmamış ama getirecekler. Başka bir satış bayisinde gördüm fiyatı uçuktu ( 500 Lt. 1500 TL ) ama inceleme fırsatım oldu. Saç kalınlığı şase kalınlığı bayağı tok duruyor. Pistonu biraz dandik gibi geldi ama araştırdım gayet iyimiş. Sonuçta açma kapama işi yapacak. Dün hemen aradım pancar şirketini getirtiyorum. Bakalım arkamıza takıp sallamadan bişey söylemek zor. Ama videolarda da izledim atış şekli falan gayet iyi. Eşitlik konusunda da senelerden beri sanki 2 diskli kullanıyorduk. Köyümüzde de tekli yeni sistem kullananlar da var çiftli de ama kimse den şikayet duymadım. Bakalım hayırlısı. 620 LT lik 1.134 TL

Arkadaşlar dün gittim kooperatifte ellerinde kalmamış ama getirecekler. Başka bir satış bayisinde gördüm fiyatı uçuktu ( 500 Lt. 1500 TL ) ama inceleme fırsatım oldu. Saç kalınlığı şase kalınlığı bayağı tok duruyor. Pistonu biraz dandik gibi geldi ama araştırdım gayet iyimiş. Sonuçta açma kapama işi yapacak. Dün hemen aradım pancar şirketini getirtiyorum. Bakalım arkamıza takıp sallamadan bişey söylemek zor. Ama videolarda da izledim atış şekli falan gayet iyi. Eşitlik konusunda da senelerden beri sanki 2 diskli kullanıyorduk. Köyümüzde de tekli yeni sistem kullananlar da var çiftli de ama kimse den şikayet duymadım. Bakalım hayırlısı. 620 LT lik 1.134 TL

haklısın şikayet duymadın duymadık ama gel gelelım bızım koyde oldugu kadar cogu yerde de gubre atarken dengelı atıp atmadıgına bakan yok makina atıyor mu atıyor hadi datte hesabı :D bu geleneksel anlayısdan cıkmadıgımız surece sıkayet etmeyız bende tek dısk kullanıyorum ama ıcım rahat degıl Onumuzdekı yıl 600 lıtre cıvarı cıft dısk muhtemelen hatunsaraylı yada dönder olabılır bunlara geçiş yapacagım Tekrar hatırlatmakta fayda var farmöz 600 litre eskısehır alpu bozan pancar koop da peşin 1000 tl ilanıyla carsıda duruyor :D

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33