İkinci el Haşmet 110 CRD deutz !!

Tabi tabi abi söylerler Aramız çok iyidir Alper abiyle çok severim kendilerini Adapazarı'nda en köklü has otomativdir kimselere yanlışları olmaz ilk steyr bayisiydiler köylere git otursunlar 5 dakika birisiyle sohbet etsinler babaları dedeleri hemen tanış çıkar çok iyi insanlar

ozaman dogru ustam bizim burdakıler kan emıcı gıbı motordan emın olmadan alamıyosun :(

ozaman dogru ustam bizim burdakıler kan emıcı gıbı motordan emın olmadan alamıyosun :(
Bizim burdada var öyleleri hemde nasıl bizim komşu internetten işboralara bakmış Adapazarı'nda 2 tane temiz boyalı işboralar var galeride hangi galeri olduğunu söylemiyeyim fotoğrafta temiz gıcır gıcır motorlar ama yanına git görki komşu anlatıyor birinin aküsü yok birinin koltuğu yok koltuğu varmişta süs olsun diye üzerinde duruyormus monte etmemişler birinin ön takım dağınık birinin keçeleri patlak 5bin istiyorlarmiş Has otomativden aldı benim komşu şimdi işborayı sadece boyası eksik bütün bakımları tam yapılmış daha yeni ustadan çıkmış boyaya gidecekken traktör bizim komşu aldı işte büyük karter bide traktör bizim Adapazarindaki Erkunt bayi Yani Has otomativ 2. El aldığı traktorleri aldıkları gibi doğru tamire eksiği bozugu kırığı çıkığı varsa yaptırır öyle satar yani yani diğer galeriler gibi eksigini yaptirmayip aldığı gibi satmaz yaptırdıktan sonra da yani üste koymaz ciddi söylüyorum abi benim başıma geldi bildiğim için konuşuyorum benim 8073 ü 23 e saydı takasta baya bi masrafı vardı şanzımanda boşluk vardı aynamart dişlisi kırmış baskı balata değişmiş boya atılmış piyasası neyse o değerde gitti 18 bine He şimdi aklına takılan şu olur abi aranız çok iyiymiş ondan öyle yapmıştır diye Erkuntu alana kadar 4 sene boyunca hep sanayide dolasirdim devamli Erkuntlara bakmaya giderdim birde Caseye adamlar artık illallah etti benden artık okadarda olsun yanına 4 sene boyunca hep yanlarında dolasmisim