deutz 55 4*4

değerli trakkulup üyeleri dün pazarlığa oturdum kabinsiz en son 58 dedi banada fazla geldi. daha sonra eko paket var dedi tente yerine rops, arka tekerlekleti 1 er ağırlık,önden 2 ağırlık ve otomalik lift yok sana 50 liraya olur dedi. sizce nasıl servisle görüştüm kabinsiz alacaksan daha mantıklı dedi sonradan lift' i taktırırsın 1-1.5 bine dedi görüşlerinizi alabilirmiyim

değerli trakkulup üyeleri dün pazarlığa oturdum kabinsiz en son 58 dedi banada fazla geldi. daha sonra eko paket var dedi tente yerine rops, arka tekerlekleti 1 er ağırlık,önden 2 ağırlık ve otomalik lift yok sana 50 liraya olur dedi. sizce nasıl servisle görüştüm kabinsiz alacaksan daha mantıklı dedi sonradan lift' i taktırırsın 1-1.5 bine dedi görüşlerinizi alabilirmiyim

http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...-sifir-deutz-argolux-65f-4x2-220241495/detay/

Eko paket bende duymadım hiç,kabini sonra ilave ederim dersen orjinali gibi olması mümkün değil.5-6 ay önce kaza yapan deutz'un kabini komple değişti12 tl'ye malolduğunu duydum,kabinsiz alacağın traktörün çamurlukları kabin montajına uygun değil.Bence tarım fuarını bekle şunun şurasında 1 ay bile kalmadı.

Alacaksan tam al bence de uğraşma sonra kabinle falan. Uygun fiyat istersen başka markanın full paketini al. Bayi fiyatı daha da düşebilir isterse. En son verebileceğin fiyatı söyle, kabul etmezse başka marka bakarsın. Elli tane marka var.