Farm Boss - Eskişehir 6. Uluslararası Tarım Fuarı 31 MART - 3 NİSAN 2016

Formasyon dersleri derken, ders mi alıyorsun ders mi veriyorsun?

Her ikiside :) cumartesi pazar (sınıf yönetimi, öğretmenlik meslek etiği, etkili zaman kullanımı, öğrenciye öğretme metotları gibi) ders alıyorum, perşem günü de bir okulda stajyer öğrenci olarak, derse girip, ders anlatıyorum ;)

İdealist hocam bir atansa tarih dersinin kralını verecek. Heyecanla bekliyoruz. ;)

Aynen abi dualarınız benimle :D :D

Ben gelebilirim cumartesi mi olacak? toplantı tarihi bi kararlaştıralım bende orada olmaya çalışayım
Pancar yerlerini hazırlamaya başladık. Kesin gelirim diyemem,gelmeye çalışırım bakalım. :)
Ne ne yapıyorsunuz şimdi gübreleri attınız mı :) birde çamur mu yerler bizim bu tarafta daha tarlaya giren olmadı :)

13:00-14:00 bana uyar, stand neresi, otagardan, ulaşım hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tramvay ile olabilir. Çamlıca ya gitmek istediğinizi söylersiniz yardımcı olurlar.ineceginiz durak için çamlıca pazar yeri/fuar alanı derseniz sıkıntısız ulaşırsınız.
Ben bu saatlerde Eskişehir e gelecek olursam otogardan alırım. 100da sıvı gübre yapmam gereken yer var.
Yarın öğleye doğru netlesir.
Siz kaçta otogarda olacağınızı yazarsınız.
Tlf yazıyorum imla hataları için kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: KüreLee
Tramvay ile olabilir. Çamlıca ya gitmek istediğinizi söylersiniz yardımcı olurlar.ineceginiz durak için çamlıca pazar yeri/fuar alanı derseniz sıkıntısız ulaşırsınız.
Ben bu saatlerde Eskişehir e gelecek olursam otogardan alırım. 100da sıvı gübre yapmam gereken yer var.
Yarın öğleye doğru netlesir.
Siz kaçta otogarda olacağınızı yazarsınız.
Tlf yazıyorum imla hataları için kusura bakmayın.

Sağolun ben Afyondan otobüsle geleceğim, muhtemelen 09:00 veya 10:00 aracına binerim. Eskişehirin de eski semtlerini biraz bilirim. Bu Çamlıca yeni bir yer galiba. Siz işinizi aksatmayın, 100 dekar maşallah az bi yer değil. Ben fuara geçerim. Hem patron da o saatlerde geçecekmiş çarşıdan, orada onu bulmayı ümit ediyorum. Yakama gül takacak kadar AGA olamadım:D :D Ama, A4 kağıdına Trakkulüp, Logosunu bastırdım. Baktım durum sakat, Pankart gibi açarım, Logoyu, Hadee Trakkulüpçüler yok mu burda falan diye bağırırım:) Böylece bulurum birilerini. Sizi beklerim oralarda. Zaten internet sitesi bile sakat bu Fuarın. Ama ben oyalanacak, bişeyler bulurum. Dozer, Eskavatör çalışmalarını bile tozun içinde durup, milli maç gibi izleyen bir milletin evlatlarıyız biz Evelallah:D:D