[GoPRO/PHANTOM]ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX NİTRAT GÜBRESİ ATIMINDA 2016...!!!

20/03/2016

Arkadaşlar geçen hafta ekinlere nitrat gübresi attıydık. Erkunt Haşmet 110 Lüks Dönder gübre serpme ile gübre serpme görevindeydi. CLAAS Ares 557 ATX ise gübre taşıma görevindeydi. Bende sizler için çalışmamızdan bazı fotoğraflar ile gopro ve phantom videolar çektiydim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan.............;)

Videolar GoPro/Phantom HD 1080P....!!!

https://www.youtube.com/watch?v=q8dSw0yhfjQ
[video=youtube;q8dSw0yhfjQ]https://www.youtube.com/watch?v=q8dSw0yhfjQ[/video]

https://www.youtube.com/watch?v=2cB-4gU_19A
[video=youtube;2cB-4gU_19A]https://www.youtube.com/watch?v=2cB-4gU_19A[/video]

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Son düzenleme:
Erkan abi çok iyi çekmişsin :D sonunda Erhan phantoma kıyıp çıkarmış dışarı. İlk videoda, fabrikanın içindeki ağaçlara dikkat ettim, sizin tarla sınırındaki ağaçlar daha büyük :D her sene iyi gübre yiyolar demek.

2. videoda da kafalar müzik ile aynı ritimde sallanıyor traktörle giderken :D

Kanolalar da çiçeğe başlamış. Bundan sonra kurtardılar. İnşallah biçmek de kısmet olur :D

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık. Dolu dolu bir paylaşım olmuş :) Keşke gübre çuvallarını topladığınız ya da iç içe soktuğunuz anı da çekseydiniz çevre duyarlılığına önem verdiğiniz betimlenmiş olurdu :) Sonuçta bu videoyu sadece bizler izlemiyoruz. Birdahakine bu kısımlarıda videoya koymaya dikkat..

Erkan abi çok iyi çekmişsin :D sonunda Erhan phantoma kıyıp çıkarmış dışarı. İlk videoda, fabrikanın içindeki ağaçlara dikkat ettim, sizin tarla sınırındaki ağaçlar daha büyük :D her sene iyi gübre yiyolar demek.

Kanolalar da çiçeğe başlamış. Bundan sonra kurtardılar. İnşallah biçmek de kısmet olur :D

çok iyi analiz etmişsin berk :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Phantomu çıkarıyorda adamın bir tek Pazar' ı boş. Oda işe denk gelmezse köyü çekiyor...:D

Abi bereketli olsun hepsi çok güzel acaba buğdaylara dönüme ne kadar nitrat attın kaçlık ?

20 Kg civarı 26' lık attık.

Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık. Dolu dolu bir paylaşım olmuş :) Keşke gübre çuvallarını topladığınız ya da iç içe soktuğunuz anı da çekseydiniz çevre duyarlılığına önem verdiğiniz betimlenmiş olurdu :) Sonuçta bu videoyu sadece bizler izlemiyoruz. Birdahakine bu kısımlarıda videoya koymaya dikkat..

Çuvalları direkt yaktık. Videolarda ateş gözüküyor zaten hep. Ama herşeyi koyamıyorum. Video çok uzuyor. 20 dk' dan 7 dakikaya zorla düşürdüm. Dur onuda koyayım dur bunuda koyayım deyince çok uzuyor. Sıkmasın diye mecbur kırpıyoruz...

Paylaşım başarılı ve kaliteli olmuş.muzikle birlikte doğu Almanya polonya tarzı çekim olmuş :)ekipte genç uyelerin olması daha iyi olur herzaman.arkadaslarda ekibe dahil mi acaba

Evet hepsi bizim firmadan...:D

Kolay gelsin Erkan abi ekip baya kalabalık

Pazar günü olduğuna ekip kalabalıktı...:D