Traktör geri görüş kamerası

Değerli arkadaşlarım traktörum için geri görüş kamerası takmayi düşünüyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz bi marka varmı acaba. Max.300 tl para ayirabilirim.bilgi sahibi iseniz bana yardımcı olun lütfen

$_35.JPG

şu tarz bir set olusturup kullanmanı şiddetle öneririm hem kaliteli görüntü hemde park cızgılerı olmayan bır kamera 7 ınc ekranla guzel bır sonuc alabılırsın gece gorusude tatmın eder senı...diğer yuvarlak kameralar cok dayanıklı olmuyor acıkcası yanıyor bır sure sonra bu tarz setı gıttı gıdıyordan 18 led geri görüş kamerası olarak arayıp bulursun 80-90 lira kamera tutar 150 lirayada 7 inç ekran alsan 50 de kablo vs desen 300 dıye belırledıgın rakama rahat bu ıslemı yapabılırsın Özelden de bana ulasabılırsın...

Harman vakti römork arkasına bu tarz bir sistem zamandan kazanmak için çok iyi olabilir. Bu sistemlerin dayanımı nasıldır ki acaba? Tozdan, dumandan, sarsıntıdan etkilenmeyecek bir şey olmalı.

bahsettıgım setı sorunsuz kullanabılırsın ben Balya makınasında kullanıyorum ufak yuvarlak kameralar cabuk ölüyor....

• Beğen
Tepkiler: dorylaion

Ekli dosyayı görüntüle 9671

şu tarz bir set olusturup kullanmanı şiddetle öneririm hem kaliteli görüntü hemde park cızgılerı olmayan bır kamera 7 ınc ekranla guzel bır sonuc alabılırsın gece gorusude tatmın eder senı...diğer yuvarlak kameralar cok dayanıklı olmuyor acıkcası yanıyor bır sure sonra bu tarz setı gıttı gıdıyordan 18 led geri görüş kamerası olarak arayıp bulursun 80-90 lira kamera tutar 150 lirayada 7 inç ekran alsan 50 de kablo vs desen 300 dıye belırledıgın rakama rahat bu ıslemı yapabılırsın Özelden de bana ulasabılırsın...
Teşekkürler