---Buğdaylara ara pas uygulaması 31.03.2016---

2016-03-31-1596.jpg

2016-03-31-1601.jpg

2016-03-31-1606.jpg

2016-03-31-1609.jpg

2016-03-31-1617.jpg

2016-03-31-1620.jpg

2016-03-31-1627.jpg

2016-03-31-1632.jpg

2016-03-31-1635.jpg

2016-03-31-1644.jpg

• Beğen
Tepkiler: ali ceyhan koşar
İnşallah agacım. Bir gelelim sizin oraya bir girelim tanıtalım :D

Tanıtımdan yana sıkıntın olmasın farkı göreyim tanıtımın kralını yaparım :D ekimden dikime dikimden biçime Seyhan Kimya farkı..

Maşallah bilinçli çiftçinin hali bir başka :) temel sağlam emek çok inşallah sonuda güzel olur.Bizde yarın uygulayacağız kısmetse ara pas ilaçlarını bekliyorum.

Teşekkür ederim Alper abi inşallah emeklerimizin karşılığını cümleten alırız :)

güzel paylaşım teşekkürler. Bu hayvan yalaklarından su çekerken çok dikkatli olunmalı. Bir hata ile içinden kalan ilacı kaçıran olabilir. Kolay gelsin.

Teşekkürler, uyarı içinde sağolun gerekli bir uyarı. Bu çeşmeye pek hayvan uğramıyor su kullanım amaçlı kaynak değerlendirilip çeşme yapılmış. Vakum hortumunuda vakumu çalıştırmadan suya salmamaya özen gösteriyoruz. Diğer bir etmense bu makina suyu geriye salmıyor sadece hortumun içinde kalan su vakum kesilirse biraz geri geliyor.

İki üç defa pasmı uyguluyor sunuz?

Evet uygulanıyor hastalık dönemlerinde kontrol edilip duruma bağlı olarak atılıyor.

Süleyman abi kolay gelsin 4 numaraylamı attın bide buğdaydan ne kadar yuksekte attin

Sağol Kerem 4 numara jet meme ile atıyorum tüm ilaçları, üstündeki meme orjinal meme değil. Buğdaydan 60 santim civarı yükseklikten atıyorum.

Kolay gelsin Süleyman.1. pası ben de dün bitirdim.

Teşekkürler Şuayip abi..

Kolay gelsin, bereketli olsun kardeşim...

Sağol abi Allah razı olsun..

kolay gelsin süleyman biz attık bitirdik bile :D buğdaylarda bit varmı sizde

Teşekkürler canım bizim köydekilerde yok sizin köydekilerde var ne bitli köyünüz varmış civarda kontrol ettiğim tüm tarlalar bitliydi banada bulaştırmışsınız :D :D :p

Kolay gelsin Süleyman abi buğdayların maşallah var bereketli olsun...

Sağol Anıl Allah razı olsun cümlemize bol bereketli sene olur inşallah..

• Beğen
Tepkiler: doganbey1

60 cm yüksekten atıyorum demişsiniz yakından atınca sıkıntı oluyor mu?

Yakından atarsanız yakabilir.

Kolay gelsin bizde soligor attık ara ilaç olarak.Bereketli olsun buğdaylar güzel

Sağol teşekkürler.. İleriki safhada ne atacaksın ?

Güzel paylaşım. Kolay gelsin....

Teşekkürler Erkan..