Rotil yardım

İyi aksamlar arkadaşlar bugün sanayi de ikinci el bi tane rotil gördüm güzün rotavatör alacaktım eğer hoşuma giderse almayı düşünüyorum. Simdi benim merak ettiğim benim traktör bunu döndürürken zorlanırmı

Resimler ve ekler

• DSC_0114.JPG
    DSC_0114.JPG
    3.2 MB · Görüntüleme: 105
  • DSC_0115.JPG
    DSC_0115.JPG
    3.1 MB · Görüntüleme: 103
  • DSC_0116.JPG
    DSC_0116.JPG
    3.2 MB · Görüntüleme: 105
  • DSC_0117.JPG
    DSC_0117.JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 110
  • DSC_0118.JPG
    DSC_0118.JPG
    2.7 MB · Görüntüleme: 114
Bu arada traktörünüz 266G imiş ( doğru ise ) bu aletle sizin işiniz olmaz. Bakacağınız model kesinlikle şanzımanlı ( vitesli ) olmalı. Bu tip bir alet sizin istediğiniz işçiliği tam yapamayacak, yakıt tüketimini çok yükseltecek üstelik motorunuzun ömrünü ( iş yoğunluğuna göre ) ciddi derecede kısaltacaktır. O kadar net diyorum başkada bir şey demiyorum :) .

Kolay gelsin.

Not : Demeden edemedim ( tavsız yerde kullanmak için ) merdanesine para veririm ama alete kuruş vermem.

Bu arada traktörünüz 266G imiş ( doğru ise ) bu aletle sizin işiniz olmaz. Bakacağınız model kesinlikle şanzımanlı ( vitesli ) olmalı. Bu tip bir alet sizin istediğiniz işçiliği tam yapamayacak, yakıt tüketimini çok yükseltecek üstelik motorunuzun ömrünü ( iş yoğunluğuna göre ) ciddi derecede kısaltacaktır. O kadar net diyorum başkada bir şey demiyorum :) .

Kolay gelsin.

Not : Demeden edemedim ( tavsız yerde kullanmak için ) merdanesine para veririm ama alete kuruş vermem.
Evet 266 abi zaten vazgeçtim benim de tereddüt üm vardıda yinede sizlere sormak istedim.